Forum Banzaj.pl » Militaria » Komentarze do: Najlepsze jednostki specjalne na...

Komentarze do: Najlepsze jednostki specjalne na...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2012-01-22, 12:59  //  Komentarze do: Najlepsze jednostki specjalne na... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Najlepsze jednostki specjalne na świecie - z nimi lepiej nie zadzierać
Reklamy
benekmajonez

Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 1
Post 2012-01-22, 12:59  //  Komentarze do: Najlepsze jednostki specjalne na... Odpowiedz z cytatem
specnaz to nie jednostka tylko struktura wojskowa
tak jak w US SOCOM lub w Polsce DWS,
Formoza na pewno nie jest jedną z najlepszych na świecie
GROM jest
KSK Niemiecki nie jest nawet dobrą jednostką specjalną tylko przeciętną
a gdzie Delta CAG
a gdzie GIGN
heniek

Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 1
Post 2012-06-23, 15:41  //  Komentarze do: Najlepsze jednostki specjalne na... Odpowiedz z cytatem
jestem troche rozczarowany tym, iz autor artykulu nie zadal sobie trudu i nie poszukal w tak dostepnej sieci internetowej np o francuskiej Legii Cudzoziemskiej 2REP. Malo kto wie,ze zolnierze drugiego regimentu byli w Kuwejcie zanim kamery amerykanskich stacji telewizyjnych zaczely relacjonowac Desert Storm (?Pustynna Burza?).
przemekzientek

Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 2
Post 2012-11-25, 14:22  //  Komentarze do: Najlepsze jednostki specjalne na... Odpowiedz z cytatem
Do redaktora .
JW FORMOZA nie została włączona do gromu , zmieniła się jej podległość , do 2009 roku FORMOZA podlegała Marynarce Wojennej , od 2009 podlega Dowództwu Wojsk Specjalnych obok GROM-u , JW AGAT , JWK i JW NIL . JW FORMOZA zdecydowanie należy do najlepszych na Świeci , wyszkoleniem i sprzętem jest porównywalna z DEVGRU ( dawny SEAL Team Six ) .
2 REP Legii Cudzoziemskiej nie jest jednostką specjalną , ale w jego strukturze funkcjonuje oddział specjalny , jest to 28 oficerów , podoficerów i kaprali , jest to GCP ( Groupment Commando Paraschutist ) .
przemekzientek

Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 2
Post 2012-11-25, 14:29  //  Komentarze do: Najlepsze jednostki specjalne na... Odpowiedz z cytatem
POPRAWKA
JW FORMOZA podlega DWS od 01.01.2008 roku .
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2014-03-10, 16:34  //  Komentarze do: Najlepsze jednostki specjalne na... Odpowiedz z cytatem
Polacy mogą być dumni z GORM`u. Ostatnio oglądałem wypowiedź jakiegoś specjalisty na temat wojska polskiego. I podobno jak amerykańscy szkoleniowcy amerykańskich jednostek specjalnych przyjechali do polski szkolić grom to za wiele nie mieli do roboty Smile
Rabbi Moshe Gość



Post 2016-06-30, 09:58  //  Komentarze do: Najlepsze jednostki specjalne na... Odpowiedz z cytatem
Oj Waj!Najlepszą jednostką jest MOSSAD,którego tu nie ma.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2016-08-23, 17:16  //  Komentarze do: Najlepsze jednostki specjalne na... Odpowiedz z cytatem
kazimierz32 napisał: Polacy mogą być dumni z GORM`u. Ostatnio oglądałem wypowiedź jakiegoś specjalisty na temat wojska polskiego. I podobno jak amerykańscy szkoleniowcy amerykańskich jednostek specjalnych przyjechali do polski szkolić grom to za wiele nie mieli do roboty Smile

Tutaj zgadzam się w pełni, co więcej nawet miałem okazję rozmawiać kiedyś z jednym z pierwszych snajperów z GROM-u i powiem szczerze, że był to dla mnie ogromny zaszczyt.
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2016-09-25, 23:29  //  Komentarze do: Najlepsze jednostki specjalne na... Odpowiedz z cytatem
a co się od tego Żołnierza dowiedziałeś?
Rafi Prawda Gość



Post 2017-06-17, 05:06  //  Komentarze do: Najlepsze jednostki specjalne na... Odpowiedz z cytatem
Odpowiadajac na pytania zadane tutaj . Jesteśmy w wojsku, nasz partner zostaje ranny, krwawi i jęczy z bólu. Napastnik jest uzbrojony. Sięga po broń? co robisz??Kazdy wie ze jesli ktos siega po bron to chce nas sprzatnac i trzeba go uprzedzic potem szybko sprawdzic czy teren czysty i dopiero pomoc koledze .Inaczej my mozemy zostac ranni lub zabici wiec i tak bysmy nie pomogli koledze .Uciekac sie nie ucieka skoro ktos siega po bron , to chce nas sprzatnac
Forum Banzaj.pl » Militaria »  Komentarze do: Najlepsze jednostki specjalne na...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!