Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Najciekawsze pomysły na obrabowanie...

Komentarze do: Najciekawsze pomysły na obrabowanie...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
Krzysztof Gość



Post 2018-12-13, 23:32  //  Komentarze do: Najciekawsze pomysły na obrabowanie... Odpowiedz z cytatem
@jurek, to prawda, ostatnio zamykałem konto, bo juz mnie dobili opłatami za karte... i w zasadzie 10 min i po wszytskicm. Tak tak najlepiej wyciagnać kase i odrazu przelać na nowe
@kanon , niestety chwilówki są dla tych co musza na już. i co gorsza często nie są to duże kwoty, ale za to ,że od ręki później do oddania jest x razy więce. 10% RRSO jest jak cud
Reklamy
Damian Gość



Post 2018-12-14, 17:13  //  Komentarze do: Najciekawsze pomysły na obrabowanie... Odpowiedz z cytatem
@Krzysztof ile ci się uzbierało za kartę?
@Krzysztof gdzie znajdę tak niskie oprocentowanie? To aż brzmi nierealnie, tylko 10%?
Krzysztof Gość



Post 2018-12-14, 23:20  //  Komentarze do: Najciekawsze pomysły na obrabowanie... Odpowiedz z cytatem
@Damian 7zł miesięcznie za nic i znikąd. Nie wiem nie czytałem już oferty ,czy warunki można by spełniać dla faktycznego zera zł,bo miarka się przelała.
@Damian , Bank BGŻ, przy koncie osobistym masz możliwość wnioskować o kredyt odnawialny , tak się nazywa.Taki większy jak karta kredytowa , i z takim % własnie. spoko,co?
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Najciekawsze pomysły na obrabowanie... Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!