Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według...

Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2018-11-19, 13:20  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Najbezpieczniejsze banki świata według "Global Finance"
Reklamy
gabriel Gość



Post 2018-11-19, 13:20  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
chociaż mojego banku tutaj nie mam to uważam go za całkowicie bezpieczny, nie muszę się o nic martwić Smile ukrytych kosztów też brak
Robster Gość



Post 2018-11-24, 11:54  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
Co Cię przekonało do tego banku?
Tomasz Gość



Post 2018-11-25, 11:14  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
Gabrielu, mój bank również nie został uwzględniony co nie oznacza, że jest kiepski. Po prostu takie zestawienia są robione wybiórczo.
Barbara Gość



Post 2018-11-26, 10:51  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@gabriel oj te ukryte koszty są najgorsze. Czasami się dowiadujemy o nich już po podpisaniu umowy dlatego teraz staram się czytać bardzo dokładnie to co podpisuje
gabriel Gość



Post 2018-11-26, 12:01  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@Tomasz dlatego też nie ufam porównywarkom internetowym Smile
@Barbara wiesz często te umowy są bardzo długie, dlatego tylko ją przeglądamy, a nie czytamy dokładnie i tu jest błąd :/
czarka Gość



Post 2018-11-27, 22:51  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@gabriel te porównywarki są dobre jeśli patrzymy na nie z pewnym dystansem i zdrowym rozsądkiem.
@gabriel no ale w sumie umowa musi być długa bo wszystkie najistotniejsze rzeczy się tam znajdują. Trzeba zacisnąc zęby i pozbyć się uczucia presji , czytać i potem podpisać.
Tomasz Gość



Post 2018-11-28, 13:50  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@gabirielu ale to ze twojego banku nie ma w tym zestawieniu o niczym nie świadczy. Są różne porównania w zależności od kryterium, które może byc różne. Np. darmowość konta, karata kredytowa, karta debetowa, oporcentowanie itd.
@czarka wystarczy czytać najważniejsze paragrafy, a nie cała umowę. Istotne są opłaty i rezygnacia. Ogólne warunki są ustandaryzowane.
Karol Gość



Post 2018-11-30, 11:02  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@czarka ma rację. Warto skorzystać z tych porównywarek, żeby zobaczyć ogólnikowo, który bank ma w ofercie to, czego szukamy. Potem dopiero poznajemy opinię o danym banku Smile
@Tomasz ja zawsze czytam wszystkie umowy od początku do końca, wtedy czuję się pewniej
gabriel Gość



Post 2018-12-01, 10:16  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@Robster przede wszystkim przekonało mnie prowadzenie konta za darmo, ale aplikacja mobilna też jest niczego sobie Wink
@Karol ja też umowy czytam od początku do końca, tak dla pewności
Barbara Gość



Post 2018-12-02, 10:54  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@gabriel jeszcze podczas umowy odczuwam presję że ktoś czeka na mnie żeby podpisać papiery a ja czytam i czytam, no ale tak trzeba innego wyjścia nie widzę@Karol myślę żetakie porównywarki to całkiem fajna propozycja do szukania konta bankowego. wszystkie oferty w jednym miejscu
Karol Gość



Post 2018-12-02, 20:08  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@Barbara a w domu to jeszcze kawkę sobie wypijesz.
@Barbara porównywarki tak, ale nie warto zwracać uwagi na to, którą pozycję na liście zajmuje dany bank, a na to, co oferuje.
radziu Gość



Post 2018-12-03, 13:07  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@Karol a kurier nie czeka aż podpiszemy umowę?
@Karol ja też nie zwracam uwagi na pozycję na liście, nie ufam temu.
antek Gość



Post 2018-12-04, 11:06  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@radziu nawet jeżeli miałby czekać to chyba i tak mniej stresująca sytuacja a no i czasu tyle nie tracimy.
@radziu bo one są po to, żeby zobaczyć oferty banków i tyle :p
Eliza Gość



Post 2018-12-04, 11:28  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@antek z porwnywarek trzeba umieć korzystać, nie można im wierzyć na ślepo. Trzeba analizować.
@antek masz racje, nie trzeba sterczec w banku i tracic czas na dojazd. Ale ciekawe czy nie boicie się że traficie na kuriera oszusta?
adek Gość



Post 2018-12-05, 13:26  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@Eliza niczemu nie można ślepo wierzyć, trzeba poznać różne opinie i tyle Smile A i tak się przekona ostatecznie na własnej skórze.
@Eliza oszuści są wszędzie, nie boisz się? ;P
Gaweł Gość



Post 2018-12-05, 15:57  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@eliza poważnie pytasz? Nie ma takiej opcji nawet. Kurier jedzie z banku do ciebie i tyle.
@adek z doświadczeniem nabiera sie wprawy w wybieraniu kont i bankow. trzeba sie tego nauczyc po prostu.
pisio Gość



Post 2018-12-06, 11:12  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@adek przerobiłeś kilka banków czy trafiłeś od razu na odpowiedni?
@gaweł masz rację, nie ma co popadać w paranoję.
eliza Gość



Post 2018-12-09, 15:26  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@pisio no ale skad wiesz ze kurier po podpisaniu umowy z Tobą nie wykorzysta twojego nr pesel zeby jakas chwilówkę zaciągnąć ?
@gaweł no niby tak, ale najpier musisz ileś banków, kont, ofert przerobić,żeby wiedzieć czego oczekiwać a czego unikać.
synuś Gość



Post 2018-12-11, 18:17  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@eliza nie popadajmy w paranoję że zaraz wykorzysta. Poza tym jak tak bardzo się boisz to nie podawaj nigdzie swoich danych i może wtedy będziesz czuć się bezpieczniej. Chociaż nie wiem czy to w ogóle możliwe nie podawać teraz danych
@eliza jak postawisz sobie pewne cele, co Cię interesuje łatwiej będzie Ci znaleźć odpowiednią ofertę banku. Poza tym wydaje mi się każdy z nas oczekuje przede wszystkim żeby prowadzenie konta było całkowicie za darmo
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!