Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według...

Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
buster Gość



Post 2018-12-13, 10:31  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@synuś pewnie, każdy by chciał, żeby było za darmo, ale reszta to już kwestia indywidualna. Jednym zależy na tym, żeby móc wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów, żeby aplikacja dobrze działała, a jeszcze innym na wypłatach za granicą.
@synuś co sądzisz o kredycie odnawialnym, który oferują banki? opłaca się?
Reklamy
norbi Gość



Post 2018-12-13, 12:01  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@buster jeżeli kredyt nie ma dużego procentu a na gwałt potrzebna Ci gotówka to chyba lepiej wziąć go kredyt w banku niż w chwilówce ?
finski Gość



Post 2018-12-13, 14:04  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@buster moim zdaniem się opłaca, bo oprocentowanie nie jest wysokie, a nie wiadomo kiedy na JUŻ przydadzą ci się dodatkowe pieniądze.
@norbi oczywiście, że lepiej. przecież biorąc chwilówkę oddajesz często ponad 2 razy więcej...
Krzysztof Gość



Post 2018-12-13, 23:28  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
Jestem posiadaczem konta optymalnego w BGŻ i ufam im jako grupie bankowej.
@fiński, obawiam się ,że w chwilówkach można wpaśc w kłopoty i oddać nawet i 10 razy więcej. Dlatego jeżeli już bym cos brał to z banku , w którym mam konto
franek Gość



Post 2018-12-14, 17:10  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@Krzysztof długo już jesteś w bgż? Zero problemów?
@Krzysztof z chwilówkami nie ma co zaczynać. Ja ostatnio wyczytałem o kredycie odnawialnym i wydaje się spoko
Krzysztof Gość



Post 2018-12-14, 23:22  //  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Odpowiedz z cytatem
@franek, a ,żeby nie skłamać parę mc . podoba mi się,że nic niezapowiedzianego nie wyskoczyło.
@norbi , lepiej w banku brać , serio. Czas realizacji obstawiam ,że podobny. A procent niższy
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Najbezpieczniejsze banki świata według... Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!