Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Na co mężczyźni wydają...

Komentarze do: Na co mężczyźni wydają...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2015-10-22, 16:33  //  Komentarze do: Na co mężczyźni wydają... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Na co mężczyźni wydają najczęściej, a do czego się nie przyznają
Reklamy
DonVito

Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 94
Post 2015-10-22, 16:33  //  Komentarze do: Na co mężczyźni wydają... Odpowiedz z cytatem
W moim przypadku wakacje nigdy na kredyt. Planuję je najczęściej dużo wcześniej - mam subkonto na ten cel i spokojnie sobie odkładam na nie. W przypadku gadżetów zdarza mi się wziąść kredyt - tutaj planowanie średnio się sprawdza bo nowości wchodzą w takim tempie, że jak człowiek odłoży na coś to już jest coś lepszego i można tak w nieskończoność Smile NIe da się ukryć, że czasem te zakupy są pod wpływem impulsu.
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2015-10-23, 11:20  //  Komentarze do: Na co mężczyźni wydają... Odpowiedz z cytatem
Ja tam nie przepadam za kredytami. Maja one sens wtedy gdy sami nie mozemy sie zmobilizowac aby uskladac na cos. A tak rate trzeba placic i nie ma zmiluj.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Na co mężczyźni wydają...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!