Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Komentarze do: Modnie i stylowo na wiosnę - jakich...

Komentarze do: Modnie i stylowo na wiosnę - jakich...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2012-04-28, 07:51  //  Komentarze do: Modnie i stylowo na wiosnę - jakich... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Modnie i stylowo na wiosnę - jakich błędów unikać?
Reklamy
matek

Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 12
Post 2012-04-28, 07:51  //  Komentarze do: Modnie i stylowo na wiosnę - jakich... Odpowiedz z cytatem
Mi ostatnio fajnie doradzono w sklepie jak się w co ubrać, co z czym połączyć. Czasem warto zainwestować w fajnych pracowników... Polecam w szczególności panie w salonach Giacomo Conti
kaya

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 13
Post 2014-07-07, 09:24  //  Komentarze do: Modnie i stylowo na wiosnę - jakich... Odpowiedz z cytatem
Latem można postawić na trochę luzu i zaopatrzyć się w jakieś sportowe buty chociażby Adidasy ZX , które są teraz modne i ładnie na nodze się prezentują.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2014-07-24, 11:00  //  Komentarze do: Modnie i stylowo na wiosnę - jakich... Odpowiedz z cytatem
Panowie, jeśli macie jakiś problem i nie wiecie jak się ubrać, to poczytajcie o tym trochę w necie. Jest pełno porad jak stworzyć idealną stylizację. Ja z nich często korzystam i nie wstydzę się do tego przyznać Smile
Bartek

Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 9
Post 2014-09-04, 12:36  //  Komentarze do: Modnie i stylowo na wiosnę - jakich... Odpowiedz z cytatem
Dokładnie tak, jeśli ktoś potrzebuje informacji na temat, co jak nosić to najlepiej poszukać w necie na różnych stronach można znaleźć ciekawe artykuły na temat mody męskiej np. tu jest dość sporo podstawowych zagadnień /evita.com.pl/newsy,43,,,,,,,,moda-meska.html#.VAhM5KPJAkg nie jest to, co prawda encyklopedia, ale zawsze na początek wystarczy a potem fachowa literatura np. Bernard Roetzel Gentelman – Moda ponadczasowa.
Jonaldo

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 35
Post 2015-04-15, 20:21  //  Komentarze do: Modnie i stylowo na wiosnę - jakich... Odpowiedz z cytatem
Artykuł przeczytałem i niczego nowego się nie dowiedziałem co prawdopodobnie znaczy, że nie popełniam tak oczywistych błędów. Jakbym miał wybrać co mi najbardziej przeszkadza u innych to niedopasowanie rozmiaru - z reguły za ciasna koszula i za luźne spodnie, oraz niedobrane obuwie.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2023-02-27, 20:49  //  Komentarze do: Modnie i stylowo na wiosnę - jakich... Odpowiedz z cytatem
Jak to jest u was z wyborem klapek, czy kapci? Przy wyborze klapek lub kapci należy zwrócić szczególną uwagę na jakość wykonania. Dobrze wykonane produkty z pewnością przetrwają nie jeden sezon, a do tego będą bardzo wygodne. Tutaj https://kamienskie.info/klapki-i-kapcie-na-jakie-postawic-w-2023/ znajdziecie ciekawe wskazówki na ten temat.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 334
Post 2024-03-10, 15:04  //  Komentarze do: Modnie i stylowo na wiosnę - jakich... Odpowiedz z cytatem
Debata między spodniami bojówkami a cargo jest ciągle aktualna. Artykuł na https://www.modanapiekno.pl/2023/03/bojowki-czy-spodnie-cargo-ktory-trend.html omawia różnice i zalety obu typów, co może ułatwić podjęcie decyzji, który styl lepiej pasuje do Twojego looku.
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Komentarze do: Modnie i stylowo na wiosnę - jakich...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!