Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Komentarze do: Modne męskie fryzury - propozycje

Komentarze do: Modne męskie fryzury - propozycje

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2009-06-10, 07:48  //  Komentarze do: Modne męskie fryzury - propozycje Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Modne męskie fryzury - propozycje
Reklamy
olo

Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 147
Post 2009-06-10, 07:48  //  Modne męskie fryzury - propozycje Odpowiedz z cytatem
Koles na pierwszym zdjeciu wyglada i jest uczesany niemal identycznie jak czarny charakter z BrzydUli. Czyzby stylisci serialowi wzorowali sie na tej propozycji? Wink
MaXyM

Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 1387
Post 2009-06-10, 10:50  //  Modne męskie fryzury - propozycje Odpowiedz z cytatem
raczej sa to jakies standardy w aktualnej modzie.

Mimo ze niektore propozycje mi sie podobaja (a niektore nie) to uwazam, ze w dzisiejszych czasach sie troche przegina jesli chodzi o wymyslny wyglad.
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2009-06-10, 11:26  //  Komentarze do: Modne męskie fryzury - propozycje Odpowiedz z cytatem
W dłuższej perspektywnie i tak wszystko weryfikuje życie. Fryzura to nie ciuch, ktory można zmieniać kilka razy dziennie w zależności od sytuacji. I w pewnym momencie zalety praktyczne przeważają nad fantazją. No ale w tym zestawieniu nie ma zbyt wiele kompletnie odjechanych wzrów także jest w czym wybierać.
Ojciec Dyrektor

Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 261
Miasto: wieś
Post 2009-06-14, 11:55  //  Modne męskie fryzury - propozycje Odpowiedz z cytatem
Heh - meskie fryzury - cale szczescie, ze u mnie ten problem rozwiazala natura Smile
famek-35

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 5
Post 2009-09-21, 15:13  //  Komentarze do: Modne męskie fryzury - propozycje Odpowiedz z cytatem
ja wolę klasyczne fryzury bez jakichś tam zbytnio " odjechanych wzorów" właśnie:)
drugie zdjęcie najbardziej mi się podoba
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Komentarze do: Modne męskie fryzury - propozycje
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!