Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć

Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2012-06-24, 21:04  //  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć
Reklamy
kus_kus

Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 30
Post 2012-08-02, 10:51  //  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Odpowiedz z cytatem
mnie osobiście zakola u panów nie przeszkadzają, ale sami panowie zazwyczaj się z tym źle czują. Na szczęście są sposoby na to, żeby sobie jakoś z tym poradzić. Warto pomyśleć o dobrych kosmetykach.

link wycięty, admin.
dudi88

Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 3
Post 2012-11-18, 17:12  //  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Odpowiedz z cytatem
Nic już nie pomoże jak facet zaczyna łysieć. To wina genów bądź złego trybu życia i brania rożnych chemii np. sterydów. Przeszczep włosów odpada ze względu na to, że nie wszystkim by to pasowało wizualnie po takiej operacji a po drugie ze względu na koszta. Jeśli zaczynasz łysieć to po prostu musisz się z tym pogodzić. Co do kobiet, to jednym się to podoba a drugim nie.
San1977

Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 14
Post 2013-02-02, 19:30  //  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Odpowiedz z cytatem
Geny genami, ale podobno jeszcze gorszy dla włosów jest stres, wtedy zaczynają wychodzić garściami. Ale wcale nie uważam, że facet musi się z tym pogodzić, zwłaszcza że np. mój mąż podchodzi do swojego łysienia z taką powagą jak ja do swojego celluitu. Mnie jego rzadkie włosy nie przeszkadzaly, jemu podobno nie przeszkadzał mój celluit, a i tak każde z nas poszło do swoich specjalistów, on do dr Urszuli Brumer na zabiegi osoczem bogatoplytkowym (w najwiekszym skrócie - dostaje zastrzyki w głowę z własnej odwirowanej krwi), ja na masaże, endermologie, rf-y, itp. Ale oprócz tego wprowadziliśmy pewne rygory dietetyczne, bo zabiegi medyczne czy kosmetyczne jak najbardziej, ale bez dobrego odżywiania się nie obejdzie (ja np. przestałam jeść mięso, a mąż je więcej zielonych warzyw, bo włosy lubią podobno żelazo)
Maykell

Dołączył: 27 Cze 2013
Posty: 5
Post 2013-06-28, 08:30  //  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Odpowiedz z cytatem
Dokładnie, w większości przypadków nie jest tak, że to wina genów i nic z tym się nie da zrobić. Z własnego doświadczenia co prawda jeszcze nie polecę, ale mocno rozważam jakąś kurację, bo jak ostatnio zobaczyłem się z tymi zakolami z profilu na zdjęciu, to się przeraziłem Wink W lustrze tego tak nie widać.
gogoman

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 9
Post 2013-06-28, 20:35  //  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Odpowiedz z cytatem
Nie wiem, czy nie jest to powiązane z tarczycą.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2013-09-09, 18:50  //  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Odpowiedz z cytatem
mój kumpel ma tendencję do łysienia, wiele specyfików stosował ale tylko wywalił kasę a włosów jak nie było tak nie ma, nie wierzę w te cudowne leki itd
Piotr

Dołączył: 08 Paź 2013
Posty: 1
Post 2013-10-08, 19:44  //  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Odpowiedz z cytatem
Ja mam problem dziedziczny z łysieniem androgenowym. Szukam na to różnych sposobów... Znalazłem ostatnio dość dużo ciekawych informacji o leczeniu
bobby

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 52
Post 2013-10-10, 18:30  //  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Odpowiedz z cytatem
Jakoś nie mogę uwierzyć, że można kogoś uleczyć z łysienia. Geny i już. Pozostaje golenie pozostałych włosów. To nie wygląda najgorzej
Boban90

Dołączył: 28 Paź 2013
Posty: 1
Post 2013-10-28, 10:51  //  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Odpowiedz z cytatem
Jest wiele sposobów, różnych preparatów. Ja wiele dowiedziałem się na owlosionywojownik.pl jest tam wszystko czego potrzebowałem. Może ktoś z was już ma taki grzebień laserowy ? Jak on się sprawdza ?
jacek90

Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1
Post 2013-12-10, 23:04  //  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Odpowiedz z cytatem
Ja stosuję tabletki procerin.pl i jestem bardzo zadowolony tylko boję się przestać zażywać żeby znów nie zaczęło się najgorsze...
Maciek_k

Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 11
Miasto: Szczukwin
Post 2013-12-11, 14:35  //  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Odpowiedz z cytatem
myślę, że te reklamowane w tv są nic nie warte. przynajmniej mnie nie pomogły, nabierają ludzi na marketing i tyle.
Konnrad

Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 7
Post 2014-01-04, 14:08  //  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Odpowiedz z cytatem
słyszałem o procerinie, ale też sporo osób mówi na temat folixinu mam coraz większe zakola i zastanawiam się czy takie środki pomogą
pozycjo

Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 1
Post 2014-01-24, 20:21  //  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Odpowiedz z cytatem
Ja ze swojej strony mogę wszystkim łysiejącym mogę polecić LINK WYCIETY ADMIN . Dużo artykułów na temat wypadania włosów.
andwar

Dołączył: 14 Cze 2014
Posty: 1
Post 2014-06-14, 19:37  //  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Odpowiedz z cytatem
Ok, to że łysienie jest kwestią genów, nie oznacza, że nic się nie da z tym zrobić. Teraz są przeróżne najnowocześniejsze metody i terapie, a najwięcej się słyszy o terapiach z komórkami macierzystymi. Wykonują je w Polsce chyba tylko 3 kliniki, w tym klinika dr Brumer w Warszawie. Warto zainteresować się tym, jak ktoś ma duży problem z łysieniem i już zwątpił czy cokolwiek pomoże
Frank

Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 3
Post 2015-03-04, 10:06  //  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Odpowiedz z cytatem
Mogę potwierdzić że minoxidil jest skuteczny ale podobnie jak finasteryd może wywoływać skutki uboczne. Ja od kilku miesięcy pobudzam mieszki włosowe suplementem diety TRX2, który ma w swoim składzie selen, cynk, niacynę i biotynę i na zakolach włosy zaczęły odrastać. Gdzieś po 3ch miesiącach przestały wypadać a teraz wreszcie odrastają. Mam ciemne włosy dlatego widać wyraźnie ten meszek co wypełnia zakola. Suplement kupuję w UK, w Polsce pytałem ale nie ma go ani w aptekach ani w drogeriach.
Arturroo

Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 8
Post 2015-06-16, 22:18  //  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o reklamowe cuda to nie ma co w nie wierzyć... Kumpel stosował ten szampon DX2 na siwienie a ja na łysienie... Żadnemu nie pomogło... Teraz czekam bo kuzyn wybrał się na mezoterapię bodajże do salonu kosmetycznego Laser Glamour w Łodzi... Ponoć taki zabieg pomaga przy łysieniu Nie wiem, nie znam się... Zobaczymy co z tego wyjdzie Razz
przemas

Dołączył: 22 Lut 2011
Posty: 28
Post 2015-06-18, 20:44  //  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Odpowiedz z cytatem
Panowie a próbował z was ktoś może dercos neogenic? Jest to kuracja na wzrost nowych włosów. W necie jest sporo opinii na temat tego produktu jednak większość to opinie kobiet a ja chciałbym wiedzieć jak u mężczyzna sprawdza się ten preparat. Na domowe sposoby jest mi szkoda czasu.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-12-27, 21:44  //  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Odpowiedz z cytatem
Czasem łysienie jest ciężko powstrzymać jednak jest coraz węcej skutecznych metod, które pozwalają to zniwelować. Ostatnio dużo słyszałam o metodzie Sebola może jej spróbuj ponoć jest świetna.
trraarr

Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 2
Post 2016-01-11, 21:24  //  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Odpowiedz z cytatem
A słyszeliście o Profolanie na łysienie? Ponoć hamuje wypadanie włosów też.. Nie wiem sam czy dobre to czy nie..
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Komentarze do: Łysienie u mężczyzn - jak leczyć Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!