Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Komentarze do: Łupież - jak zwalczać domowymi...

Komentarze do: Łupież - jak zwalczać domowymi...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2014-01-30, 21:19  //  Komentarze do: Łupież - jak zwalczać domowymi... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Łupież - jak zwalczać domowymi sposobami
Reklamy
magik21

Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 1
Post 2014-01-30, 21:19  //  Komentarze do: Łupież - jak zwalczać domowymi... Odpowiedz z cytatem
Ja borykałem się z łupieżem przez kilka lat. I przetestowałem chyba ze 100 szamponów, ale żaden nie przyniósł efektów na dłuższą metę. Kupowałem też ampułki na łupież, ale po ich stosowaniu znów miałem biało na ramionach. Przypadkiem znalazłem na blogu szampon dandrene, który obecnie stosuję i muszę przyznać, że jestem zadowolony. Może nie należy do najtańszych, ale w porównaniu z tym, co juz wydałem na kurację anty łupieżową, są to grosze.I co najważniejsze, że głowa mnie nie swędzi po suszeniu włosów. Podaję link, może komuś tez pomoże. Powodzenia!
arturo316

Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 1
Post 2014-01-30, 21:34  //  Komentarze do: Łupież - jak zwalczać domowymi... Odpowiedz z cytatem
Ja też kupiłem ten szampon i stosowałem codziennie przez miesiąc. Teraz stosuję tylko 3 razy w miesiącu i jak na razie łupiez nie powraca. Podaję link, bo moderator juz usunął
Glu Gość



Post 2016-07-19, 20:00  //  Komentarze do: Łupież - jak zwalczać domowymi... Odpowiedz z cytatem
A ja kupiłem filtr prysznicowy Fitaqua poczytajcie o nim na stronie producenta.
Zarawel

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 7
Post 2016-09-09, 07:38  //  Komentarze do: Łupież - jak zwalczać domowymi... Odpowiedz z cytatem
Ja na łupież stosuję szampon Seboradin i widzę zmiany
Algo

Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 127
Post 2016-09-09, 11:19  //  Komentarze do: Łupież - jak zwalczać domowymi... Odpowiedz z cytatem
a zastanawialeś się co powoduje łupież u ciebie? U mnie na przykład szampon, który nie jest "przeźroczysty" zawsze powoduje łupież :/
Paulia Gość



Post 2017-09-09, 14:00  //  Komentarze do: Łupież - jak zwalczać domowymi... Odpowiedz z cytatem
Stosowałam wiele szamponów, niestety za każdym razem z mizernym skutkiem. W końcu kupiłam szampon Olamin firmy Wax Pilomax. Była to ostania nadzieja i się udało. Kocham tę markę bo dzięki niej pozbyłam się tego dziadostwa
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2018-04-26, 06:56  //  Komentarze do: Łupież - jak zwalczać domowymi... Odpowiedz z cytatem
Nie za bardzo się da. Jesli komuś pomogły domowe sposoby albo tym bardziej szampony z supermarketu to napiszcie jakie. bo sam nie znam żadnych

Moim zdaniem łupież można wyleczyć jedynie za pomocą kosmetyków aptecznych:
https://www.aptekaotc.pl/preparaty-na-lupiez.html
A najlepszym jest nizoral
vika Gość



Post 2018-08-28, 12:00  //  Komentarze do: Łupież - jak zwalczać domowymi... Odpowiedz z cytatem
Przez długi czas nie mogłam się pozbyć łupieżu, ale jak zaczęłam do mycia włosów używać leczniczego szamponu pirolam, to w dwa tygodnie łupież zniknął bezpowrotnie
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2022-12-06, 12:09  //  Komentarze do: Łupież - jak zwalczać domowymi... Odpowiedz z cytatem
Jest wiele szamponów, które mogą pomóc. Także takie bazujące na naturalnych składnikach. Rzuć okiem tu https://www.manada.pl/barwa-szampon-czarna-rzepa-250ml-dlugi-termin-waznosci - to szampon z czarnej rzepy. Ten szampon dedykowany jest włosom osłabionym i z łupieżem. Odbudowuje i wzmacnia włosy, a do tego działa przeciwłupieżowo.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Komentarze do: Łupież - jak zwalczać domowymi...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!