Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » Komentarze do: Loewe Connect - niebanalne telewizory z cieka

Komentarze do: Loewe Connect - niebanalne telewizory z cieka

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2009-05-10, 20:26  //  Komentarze do: Loewe Connect - niebanalne telewizory z cieka Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Loewe Connect - niebanalne telewizory z ciekawymi funkcjami
Reklamy
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2009-05-10, 20:26  //  Loewe Connect - niebanalne telewizory z ciekawymi funkcjami Odpowiedz z cytatem
Loewe mial tv ktore zawsze mi sie podobaly. Ale ta seria akurat jakos mi srednio podchodzi.
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2009-05-10, 22:03  //  Loewe Connect - niebanalne telewizory z ciekawymi funkcjami Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem Loewe pod wzgledem designu spuścił nieco z tonu. Dużo bardziej miał oryginalne TV w czasie, gdy na rynku królowały kineskopy.
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-05-11, 12:02  //  Komentarze do: Loewe Connect - niebanalne telewizory z cieka Odpowiedz z cytatem
Tez uwazam, ze w czasach baniek CRT Loewe wygladal duzo bardziej kosmicznie i stylowo. No ale trzeba oddac sprawiedliwosc, ze przy LCD duzo trudniej jest blysnac designem. Plaskie to, kwadratowe, - tendencja by robic je coraz ciensze. Tutaj wiecej zalezy od postepu w elektronice, niz od pomyslow designerow.
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  Komentarze do: Loewe Connect - niebanalne telewizory z cieka
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!