Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » Komentarze do: Loewe Art - nowoczesne telewizory 4K...

Komentarze do: Loewe Art - nowoczesne telewizory 4K...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2014-07-19, 16:59  //  Komentarze do: Loewe Art - nowoczesne telewizory 4K... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Loewe Art - nowoczesne telewizory 4K zmierzają na rynek
Reklamy
armati

Dołączył: 24 Lis 2013
Posty: 7
Post 2014-07-19, 17:00  //  Komentarze do: Loewe Art - nowoczesne telewizory 4K... Odpowiedz z cytatem
Pewnie ich TV pobije rekord cenowy. Very Happy Ja mam Philipsa 7109 FullHD ze słabszymi co prawda głośnikami pod względem mocy, ale grają na tyle ładnie, że nie potrzebuję sounbara ani zestawu kina domowego.
guliwer32

Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 7
Post 2014-07-23, 21:53  //  Komentarze do: Loewe Art - nowoczesne telewizory 4K... Odpowiedz z cytatem
Cenowo nie dadzą rady przebić LG, chyba że tej starej technologii, nie zrobia OLEDa, nie wierzę.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2014-08-11, 20:01  //  Komentarze do: Loewe Art - nowoczesne telewizory 4K... Odpowiedz z cytatem
OLEDy LG trochę kosztują, bo jako pierwsi wprowadzili na rynek je, ale nie jest tak tragicznie z ceną. Być może inne marki będą kupować panele oled od LG, już można znaleźć takie informacje w sieci, że Sony jest zainteresowana ich panelami. Mi bardzo podoba się zakrzywiony LG 55EA970, ktoś miał super pomysł żeby zakrzywiać telewizory w drugą stronę.
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  Komentarze do: Loewe Art - nowoczesne telewizory 4K...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!