Forum Banzaj.pl » Piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne gry zespołowe » Komentarze do: Liga Europejska: Lech Poznań pokonał...

Komentarze do: Liga Europejska: Lech Poznań pokonał...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2010-10-01, 00:20  //  Komentarze do: Liga Europejska: Lech Poznań pokonał... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Liga Europejska: Lech Poznań pokonał Red Bull Salzburg 2:0!
Reklamy
Klopp

Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 3
Post 2010-10-01, 00:20  //  Komentarze do: Liga Europejska: Lech Poznań pokonał... Odpowiedz z cytatem
No i co tutaj teraz sądzić o tym Lechu? Very Happy W Ekstraklasie słabizna, a w Lidze Europejskiej potentat heheh Very Happy Już sam nie wiem czy ten Lech taki mocny, czy Europa taka słaba? Razz

Szkoda też dziś Borussi Dortmund, gdzie mamy silną polską kolonię. Gnietli Sevillę, ale pechowo przegrali moim zdaniem :/
PaddyFan

Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 1
Post 2010-10-01, 00:52  //  Komentarze do: Liga Europejska: Lech Poznań pokonał... Odpowiedz z cytatem
kuchenkorz jaki jest każdy widzi ale zawsze na poziomie gra marmolada arboleda! Very Happy Very Happy Very Happy bez niego lech by chyba spadł...

a bvb mogłoby wreszcie zacząć stawiać na lewandoskiego bo to objawienie kagawa dziś już tak nie błyszczał, a mógł zapewnić remis, ale walnął w słupek
Joey

Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 7
Post 2010-10-01, 15:14  //  Komentarze do: Liga Europejska: Lech Poznań pokonał... Odpowiedz z cytatem
Nie chcę siać pesymizmu, ale Leszek z grupy nie wyjdzie. Very Happy Ot takie przeczucie. Klątwa nad polskim piłkarstwem trwa, a obecne sukcesy to tylko zasłona dymna. Very Happy
Forum Banzaj.pl » Piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne gry zespołowe »  Komentarze do: Liga Europejska: Lech Poznań pokonał...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!