Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Komentarze do: Lepsze trawienie - kilka domowych...

Komentarze do: Lepsze trawienie - kilka domowych...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2012-04-28, 19:36  //  Komentarze do: Lepsze trawienie - kilka domowych... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Lepsze trawienie - kilka domowych sposobów
Reklamy
maddy1234

Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 1
Post 2012-04-28, 19:36  //  Komentarze do: Lepsze trawienie - kilka domowych... Odpowiedz z cytatem
jak już gorący okład to ja bym troche to urozmaiciła. polecam do gorącej wody dodac kilkanaście kropli olejku eterycznego dr Beta, proponuje kolendrowy, różany, z kopru włoskiego lub rumiankowy. i w takiej mieszance zanurzamy ręcznik i robimy z niego ciepły okład. przynosi ulgę, zapewniam
Kuba Gość



Post 2016-11-23, 15:24  //  Komentarze do: Lepsze trawienie - kilka domowych... Odpowiedz z cytatem
Mój sposób to przede wszystkim się nie objadać i pić dużo wody Smile Ale od jakiegoś czasu zacząłem wspomagać swój żołądek pierzgą pszczelą. Działa ona nie tylko na poprawę trawienia, ale również na cały organizm wzbogacona jest o mnóstwo wartości odżywczych. W sieci pojawił się suplement o działaniu jeszcze lepszym niż sama pierzga bee pearl czy jakoś tak.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2016-12-23, 10:21  //  Komentarze do: Lepsze trawienie - kilka domowych... Odpowiedz z cytatem
Może spróbuj herbaty ziołowe. Zobacz na naturalny-market.pl mają dużą ofertę. Ja od czasu do czasu taka herbatkę lubię wypić, bardzo dobrze wpływa właśnie na trawienie.
jarek887 Gość



Post 2017-10-01, 18:13  //  Komentarze do: Lepsze trawienie - kilka domowych... Odpowiedz z cytatem
Żeby poprawić trawienie sam używam najczęściej ziół. Stosuję też wspomagające suplementy diety.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2017-10-11, 06:50  //  Komentarze do: Lepsze trawienie - kilka domowych... Odpowiedz z cytatem
Na lepsze trawienie polecam
zmianę diety, wprowadzzenie błonnika, jedzenie dużej ilosci warzyw i owoców
picie dużych ilości wody dziennie
unikanie potraw tłustych oraz smażonych

Jeśli to nie pomaga to warto jest kupić sobie jakiś suplement:
https://www.nowafarmacja.pl/leki-suplementy-wyroby-medyczne/uklad-pokarmowy/trawienie

Jakiś węgiel czy colon c.
zuzka Gość



Post 2018-07-25, 13:55  //  Komentarze do: Lepsze trawienie - kilka domowych... Odpowiedz z cytatem
na trawienie bardzo dobrze robi wyciąg z liści karczocha. W aptece mi polecili kapsułki herbaya z tym wyciągiem. Biorę je od paru tygodni i zaczynam się znacznie lepiej czuć.
rika Gość



Post 2019-06-30, 21:11  //  Komentarze do: Lepsze trawienie - kilka domowych... Odpowiedz z cytatem
czasem same domowe sposoby mogą nie wystarczyć. u mnie dobrze sprawdza się też suplementacja. do diety dorzuciłam kapsułki Debutir, które pilnują żeby moje jelita działały jak należy. dzięki nim nie mam problemów związanych z biegunką albo z zaparciami. wszystko działa jak należy.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Komentarze do: Lepsze trawienie - kilka domowych...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!