Forum Banzaj.pl » Piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne gry zespołowe » Komentarze do: Lech Poznań Mistrzem Polski!

Komentarze do: Lech Poznań Mistrzem Polski!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2010-05-16, 17:11  //  Komentarze do: Lech Poznań Mistrzem Polski! Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Lech Poznań Mistrzem Polski!
Reklamy
Easy

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 112
Miasto: Staszów
Post 2010-05-16, 17:11  //  Komentarze do: Lech Poznań Mistrzem Polski! Odpowiedz z cytatem
I tak powinno być już dawno, Lechowi tytuł należał się ładne kilka razy, ale zawsze pech pozbawiał ich triumfu.
Kiziea

Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 55
Post 2010-05-16, 17:12  //  Komentarze do: Lech Poznań Mistrzem Polski! Odpowiedz z cytatem
Lech, Lech i tylko Lech rządzi, tak od teraz mogą śpiewać kibice Lecha. Sam jestem za Lechem od ładnych kilku lat Smile.
Easy

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 112
Miasto: Staszów
Post 2010-05-16, 17:13  //  Komentarze do: Lech Poznań Mistrzem Polski! Odpowiedz z cytatem
Będą śpiewać, jestem tego święcie przekonany Smile.
grandecojones

Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 21
Post 2010-07-05, 09:27  //  Komentarze do: Lech Poznań Mistrzem Polski! Odpowiedz z cytatem
Mi akurat bliżej jest do Wisły Kraków Wink Ale prawda jest taka, że Lechowi należał się ten tytuł. Grali najlepsza piłkę. Nie tylko w tym sezonie, ale chyba przede wszystkim w poprzednim. Brawo dla nich. teraz czekamy na popisy w pucharach. Oby coś pokazali. Nawet bez Lewandowskiego w składzie.
Forum Banzaj.pl » Piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne gry zespołowe »  Komentarze do: Lech Poznań Mistrzem Polski!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!