Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Komentarze do: Kurtka zimowa dla faceta - jaka powinna...

Komentarze do: Kurtka zimowa dla faceta - jaka powinna...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2014-01-31, 12:08  //  Komentarze do: Kurtka zimowa dla faceta - jaka powinna... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Kurtka zimowa dla faceta - jaka powinna być?
Reklamy
Kordi

Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 5
Post 2014-01-31, 12:08  //  Komentarze do: Kurtka zimowa dla faceta - jaka powinna... Odpowiedz z cytatem
Ciekawy poradnik. Obecnie dopiero aktualny w większym stopniu bo "taka mieliśmy zimę". Zwłaszcza że twają jeszcze promocję i wyprzedaże. Każdy kto odkładał zakupy na ostatnia chwilę ma jeszcze okazję.
mazi105

Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 1
Post 2015-11-05, 16:33  //  Komentarze do: Kurtka zimowa dla faceta - jaka powinna... Odpowiedz z cytatem
Jako dopełnienie tego artykuły polecam poczytać sobie ten poradnik wraz z konkretnymi modelami: LINK WYCIETY
Szeria Gość



Post 2016-10-25, 08:32  //  Komentarze do: Kurtka zimowa dla faceta - jaka powinna... Odpowiedz z cytatem
Kurtka zimowa przede wszystkim powinna być ciepła. Śmieszą mnie panowie wystrojeni, którzy marzną na przystankach. Ale mamy przecież to szczęście, że jest mnóstwo sklepów, gdzie można znaleźć kurtkę ciepłą i ładną. Ja ostatnio kupowałam mężowi np. na mojezakupy.pl, ale na Allegro też jest dużo ciekawych.
Moriarty

Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 51
Post 2016-10-25, 14:37  //  Komentarze do: Kurtka zimowa dla faceta - jaka powinna... Odpowiedz z cytatem
Najważniejsze, żeby była ciepła. Ma być ciepło, a nie modnie Razz
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2016-11-13, 21:25  //  Komentarze do: Kurtka zimowa dla faceta - jaka powinna... Odpowiedz z cytatem
nie no, bez przesady może być i ciepło i modnie i nie wiem dlaczego z jednego na rzecz drugiego miałbym rezygnować Very Happy ja mam sportową kurtę z 4f i daje radę w naprawdę słabych warunkach pogodowych a wydaje mi się, że w trendy też jak najbardziej się wpisuje
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2017-01-05, 07:01  //  Komentarze do: Kurtka zimowa dla faceta - jaka powinna... Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim wygodna i ciepła. Na to zwracam uwagę. Na kurtkę zimową wolę wydać trochę wiecej ale kupić sobie cos naprawdę dobrej jakóści. Niż tanią kurtkę, w której potem będzie mi na przykład zimno

Ostatnio kupowałem sobie również kilka wygodnych bluz. Moj ulubiony ciuszek pod kurtkę.
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2017-01-13, 14:27  //  Komentarze do: Kurtka zimowa dla faceta - jaka powinna... Odpowiedz z cytatem
Jestem fanem Vistuli jeśli chodzi o kurtki Smile Warto sprawdzić:
, nigdy się nie zawiodłem Very Happy dobry materiał i dobry look Smile
Gacoperz Gość



Post 2017-11-16, 14:59  //  Komentarze do: Kurtka zimowa dla faceta - jaka powinna... Odpowiedz z cytatem
Trzeba by wybrać wreszcie dla siebie coś na zimę. Najlepiej chyba przejrzeć serwisy, które umożliwiają porównanie ofert i cen z różnych sklepów. Jeżeli chodzi o kurtki, to oferta jest wyjątkowo bogata (no ba, w końcu sezon!), i może nawet są zbyt różnorodne
Kordianos Gość



Post 2018-10-18, 09:08  //  Komentarze do: Kurtka zimowa dla faceta - jaka powinna... Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio kupiłem Burtona i mam zamiar w nim chodzić na co dzień. Raczej to nie wygląda jakoś elegancko, ale na pewno sprawdzi się na zimę. Niż taki np. płaszcz. W sumie to można sobie nawet o tym poczytać, że takie kurtki się dobrze sprawdzają nie tylko na stok, ale na nasze ulice http://blog-kosmos.blue2.pl/2018/10/11/przeglad-kurtek-meskich/
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Komentarze do: Kurtka zimowa dla faceta - jaka powinna...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!