Forum Banzaj.pl » Gadżety » Komentarze do: Kubek-obiektyw prosto od Canona!

Komentarze do: Kubek-obiektyw prosto od Canona!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-11-08, 22:43  //  Komentarze do: Kubek-obiektyw prosto od Canona! Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Kubek-obiektyw prosto od Canona!
Reklamy
Waran

Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 1
Post 2011-11-08, 22:43  //  Komentarze do: Kubek-obiektyw prosto od Canona! Odpowiedz z cytatem
Dzięki Panowie za pomysł na świetny kubek. Właśnie przed chwilą sobie go zamówiłem.
teno

Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 9
Post 2011-11-25, 14:06  //  Komentarze do: Kubek-obiektyw prosto od Canona! Odpowiedz z cytatem
Też ostatnio wprowadziliśmy Smile całkiem ciekawe odwzorowanie Smile choć w naszym wypadku nie ma "pokrywki" z logo canona, a "szkiełko" imitujące ... wypadło mi z głowy słowo Smile

No i wypełnienie metalowe. Ogólnie fani fotografii powinni być zadowoleni Smile
kamans

Dołączył: 21 Kwi 2012
Posty: 1
Post 2012-04-21, 12:11  //  Komentarze do: Kubek-obiektyw prosto od Canona! Odpowiedz z cytatem
Mam ten kubek i jest świetny - dla laika właściwie ciężko odróżnić od normalnego obiektywu. Już widzę te wały na aukcjach jak ludzie będą dostawać zamiast normalnych obiektywów kubki Wink
EdDunkel

Dołączył: 28 Paź 2012
Posty: 2
Post 2012-10-28, 17:25  //  Komentarze do: Kubek-obiektyw prosto od Canona! Odpowiedz z cytatem
Też mam taki! Dostałem na urodziny od dziewczyny. Pierwsza reakcja znajomych z biura, kiedy zaparzyłem sobie kawę w "obiektywie" - bezcenna. Choćby dla niej warto było dostać taki prezent:P
Forum Banzaj.pl » Gadżety »  Komentarze do: Kubek-obiektyw prosto od Canona!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!