Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Komentarze do: Krój slim czy regular? - męski dylemat

Komentarze do: Krój slim czy regular? - męski dylemat

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2016-01-15, 13:05  //  Komentarze do: Krój slim czy regular? - męski dylemat Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Krój slim czy regular? - męski dylemat
Reklamy
pływak

Dołączył: 15 Sty 2016
Posty: 1
Post 2016-01-15, 13:06  //  Komentarze do: Krój slim czy regular? - męski dylemat Odpowiedz z cytatem
Najlepsze koszule w fasonie slim (taki preferuje) znalazłem w sklepie Sartoria Gemelli. Cały dzień w nich chodzę i nie czuje dyskomfortu.
zenonb

Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 1
Post 2016-01-18, 09:19  //  Komentarze do: Krój slim czy regular? - męski dylemat Odpowiedz z cytatem
W Sartoria mają dobre koszule, to fakt. Przede wszystkim ze względu na mój charakter pracy jestem zmuszony chodzić w koszulach kilka dni w tygodniu, te są eleganckie i wygodne.
Ramius

Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 5
Post 2016-02-15, 14:20  //  Komentarze do: Krój slim czy regular? - męski dylemat Odpowiedz z cytatem
Osobiście uważam, że niezależnie od tego jaki fason wybierzemy, musi on być w dobrym rozmiarze, wtedy tak nie pije. Wersja slim też może być bardzo komfortowa w noszeniu. Warto szukać sklepów, w których dbają o dopasowanie albo iść w MTM, a jak ktoś ma bardzo dużo pieniędzy to w szycie na miarę.
wpisz pseudonim Gość



Post 2017-06-12, 10:14  //  Komentarze do: Krój slim czy regular? - męski dylemat Odpowiedz z cytatem
MAcie problemy, mam 190 cm wzrostu, szczupły, nosze slim wszystko to znaczy że mam być nie męźczyzną? XD
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2017-07-24, 07:44  //  Komentarze do: Krój slim czy regular? - męski dylemat Odpowiedz z cytatem
Regular.Zdecydowanie:
wygodniej
luźniej
i takie koszulki wygladaja moim zdaniem o wiele bardziej męsko ( nie wspominając o spodniach). Slim mi sie nie podoba.
Co do sklepów to kupuję ostatnio praktycznie wyłącznie w hurtowniach internetowych. Jest o wiele taniej niż stacjonarnie czy w detalicznych sklepach.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 912
Post 2017-08-22, 10:42  //  Komentarze do: Krój slim czy regular? - męski dylemat Odpowiedz z cytatem
A ja tam wolę regular:
jest mi wygodniej
luźniej
oraz takie ubrania nigdy nie wychodza z mody ( czego nie można powiedzieć o slim - może się okazać,że takie obciśnięte ubrania będą za kilka lat niemodne, tka jak na przykłąd byłą jeszcze niedawno niemodna moda lat 80 tych).
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-09-05, 09:28  //  Komentarze do: Krój slim czy regular? - męski dylemat Odpowiedz z cytatem
Ja preferuje slim. Ładnie podkreślają posturę.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2017-10-10, 11:20  //  Komentarze do: Krój slim czy regular? - męski dylemat Odpowiedz z cytatem
Nie sądzicie,ze takie ubrania powinny być wybierane konkretnie pod sylwetkę? Jedna osoba będzie o wiele lepiej wyglądała w kroju slim. Druga osoba będzie lepiej prezentowała się w regular. Sam jestem szczuply, wolę slim. Jednak mój brat, który ma brzuch w takich ubraniach wyglądałby po prostu śmiesznie.Tak weić woli klasyczne kroje.

Sporo tam konkretnych ciuchów
loli Gość



Post 2018-01-25, 00:28  //  Komentarze do: Krój slim czy regular? - męski dylemat Odpowiedz z cytatem
spodnie obcisle to dla ped....szf,wzglad jak klaun...
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2018-02-12, 12:01  //  Komentarze do: Krój slim czy regular? - męski dylemat Odpowiedz z cytatem
Nie można tutaj określić jaki krój jest odpowiedni. Wszystko zalezy od sylwetki. Jednej osobie o wiele lepiej będzie w kroju typu slm. Drugiej osobie znacznie bardziej będzie pasował krój klasyczny.

Polecam kierować sie głównie swoim gustem i wygodą. W końcu Wy macie dobrze czuć się w ubraniach.No i polecam kupować w sklepach autoryzowanych tak aby mieć pewność czy kupujecie sobie coś oryginalnego. Jeśli miałbym polecić jakiś dobry sklep to na pewno będzie to sklepu 7store: https://www.7store.pl/ - miewają tam bardzo dobre promocje na sportowe ciuszki.
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Komentarze do: Krój slim czy regular? - męski dylemat
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!