Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Komentarze do: Koloryzacja włosów u mężczyzn

Komentarze do: Koloryzacja włosów u mężczyzn

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2013-10-18, 21:51  //  Komentarze do: Koloryzacja włosów u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Koloryzacja włosów u mężczyzn
Reklamy
fionkaa

Dołączył: 18 Paź 2013
Posty: 1
Post 2013-10-18, 21:51  //  Komentarze do: Koloryzacja włosów u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
mój chłopak ostatnio farbował w denique. nie lubił swojego natualnego blondu, więc wybrał czerń. na ile na początku nie byłam tak entuzjastycznie nastawiona na tyle uważam, że ta zmiana wyszła mu na dobre, bo rzezczywiście lepiej mu w czerni Smile
siwynaskroni

Dołączył: 16 Paź 2015
Posty: 1
Post 2015-10-16, 13:18  //  Komentarze do: Koloryzacja włosów u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
fionkaa, a czy Twój chłopak robił to sam, czy u specjalisty??
Bo mój mąż po prostu zaczął zauważać coraz więcej siwych włosków, a ma stały kontakt z klientem, więc bardzo mu to przeszkadzało. Mieszkamy w Krk i zrobił sobie zabieg odsiwiania włosów - w studiu Belissima - fajna sprawa, bo to nie wygląda jakby był pofarbowany tylko daje naprawdę naturalny efekt Smile
oldwisetree

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 77
Post 2015-10-31, 19:52  //  Komentarze do: Koloryzacja włosów u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
Imo siwe włoski dodają uroku. Smile
clarkson

Dołączył: 04 Lis 2015
Posty: 5
Post 2015-11-11, 17:33  //  Komentarze do: Koloryzacja włosów u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
no dokładnie tak jak mówi tree według mnie niektórym facetom pasuje siwizna.. Ja jestem po 30 ale widzę już u siebie kilka siwych włosów, no co zrobić żona i dzieciaki robią swoje niestety Smile
są jakieś zabiegi dla facetów z loreala, żona kiedyś chciała mnie wysłać ale ją wyśmiałem Wink kurde nie będę się przecież pindrzył u fryzjera.. Jak będę miał więcej takich włosów to kupię jakiś szampon do użytku w domu bo nie widzę siebie u fryzjera.
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Komentarze do: Koloryzacja włosów u mężczyzn
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!