Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim

Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-09-23, 22:49  //  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Katar - domowe sposoby walki z nim
Reklamy
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2011-09-23, 22:49  //  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Odpowiedz z cytatem
Herbatke z miodem i cytryną zawsze stosuje na przeziebienie i jeszcze nigdy sie nie zawiodlem. Jednak te stare sposoby najlepsze Very Happy
darooo

Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 308
Post 2011-09-25, 20:51  //  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Odpowiedz z cytatem
ja mam dobry i sprawdzony sposób na przeziębienie ... 3 setki wódki przed snem i do łózka sie wygrzać.
bodziu

Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 46
Post 2012-06-23, 03:04  //  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Odpowiedz z cytatem
całe lata walczyłem z katarem siennym. Oczywiście, nie da się pewnych niedogodności uniknąć, ale można sobie pomóc. W pracy piję zieloną herbatę, która zmniejsza obrzęki nosa, albo miętę. Natomiast w domu zainstalowałem sobie inventery. Są to wentylatory z filtrami, możliwe do zainstalowania nawet w domach wielorodzinnych, w każdym pomieszczeniu z osobna. Mają wbudowane filtry przeciwalergiczne, oczyszczają i osuszają powietrze, uniemożliwiają przedostawanie się pyłków z zewnątrz. Odzyskują tez w zimie ciepłe wydalone powietrze, a w lecie schładzają. Na razie mam dwa, w przyszłym roku założę jeszcze dwa.
marika

Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 34
Post 2012-08-09, 16:47  //  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Odpowiedz z cytatem
bodziu napisał: całe lata walczyłem z katarem siennym. Oczywiście, nie da się pewnych niedogodności uniknąć, ale można sobie pomóc. W pracy piję zieloną herbatę, która zmniejsza obrzęki nosa, albo miętę. Natomiast w domu zainstalowałem sobie inventery. Są to wentylatory z filtrami, możliwe do zainstalowania nawet w domach wielorodzinnych, w każdym pomieszczeniu z osobna. Mają wbudowane filtry przeciwalergiczne, oczyszczają i osuszają powietrze, uniemożliwiają przedostawanie się pyłków z zewnątrz. Odzyskują tez w zimie ciepłe wydalone powietrze, a w lecie schładzają. Na razie mam dwa, w przyszłym roku założę jeszcze dwa.

I nie musiałeś wyburzyć połowy domu?
marika

Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 34
Post 2012-09-17, 13:02  //  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Odpowiedz z cytatem
Hop hop! Bodziu, odezwij się.
Brawojciech

Dołączył: 04 Sie 2012
Posty: 64
Post 2012-09-20, 19:03  //  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Odpowiedz z cytatem
ja ostatnio zmagam się z katarem - już dwa tyg. Dawajcie jakieś sprawdzone sposoby, bo herbatki, mleko z czosnkiem nie pomagają..
DonGiovane

Dołączył: 26 Wrz 2012
Posty: 16
Post 2012-09-28, 09:52  //  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Odpowiedz z cytatem
Ja nie mogłem wygrać domowymi sposobami i musiałem sięgnąć po krople, niestety...Omijam wszelkie lekarstwa jak mogę, ale katar tak męczy, że już naprawdę miałem dość.
bodziu

Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 46
Post 2012-09-29, 18:46  //  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Odpowiedz z cytatem
Nie, nie musiałem wyburzać domu. Jedynie wybić kilka niedużych otworów w ścianach.
Na przeziębieniowy katar pomaga mi Ibuprom zatoki...
bjosin27

Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 4
Post 2012-10-03, 21:01  //  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Odpowiedz z cytatem
Grzane piwo, grzane wino najlepsze i w dodatku 2w1- przyjemne z pożytecznym.
A na dzień otrivin.
Owoc-man

Dołączył: 26 Paź 2012
Posty: 1
Post 2012-10-26, 23:30  //  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Odpowiedz z cytatem
Ja od siebie mogę polecić sprawdzony sposób w roli głównej z herbatę z suszonych malin albo zwykłą herbatę z dodatkiem domowego soku z malin. Po wypiciu robi się gorąco i uporczywy katar schodzi bezproblemowo.

Ewentualnie na pozostaje jeszcze tabaka Wink
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 401
Post 2014-03-14, 11:55  //  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Odpowiedz z cytatem
U mnie najlepiej sprawdza się Euphorbium Heel. Domowe sposoby nic nie dały, tylko "pachniałem" czosnkiem dwa dni. Ten areozol jest homeopatyczny, więc bezpieczny a bez zbędnej chemii. I co najważniejsze naprawdę pomaga, leczy a nie hamuje katar na chwilę.
andrew89

Dołączył: 02 Kwi 2014
Posty: 5
Miasto: Warszawa
Post 2014-04-02, 12:46  //  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Odpowiedz z cytatem
jeśli Twój katar pojawia się często może to być alergia.
andrzejjj

Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 11
Post 2014-07-11, 13:18  //  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Odpowiedz z cytatem
Krople do nosa. Choć jak mówi polskie porzekadło- katar leczony i nieleczony trwa 7 dni. Trzeba przeczekać, a krople złagodzą dyskomfort.
malwina

Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 4
Post 2014-11-28, 15:28  //  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Odpowiedz z cytatem
Jak katar mnie dopada, to od razu lecę do apteki po oxalin żel, bo jak żaden inny lek mi odtyka nos i ten efekt utrzymuje się przez długi czas. Domowe sposoby niestety nie są aż tak skuteczne.
Havan2002

Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 3
Post 2014-11-30, 23:17  //  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Odpowiedz z cytatem
Polecam grzańca po królewsku - czyli poza standardowymi składnikami (cynamon, goździki, imbir) dorzucam sporo miodu i jajko. I smakuje świetnie.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-09-26, 21:19  //  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Odpowiedz z cytatem
U mnie niestety katar często się pojawia, bo nie dość ze mam problemy z zatokami to jeszcze i z alerią, ostatnio często brałem hitaxe fast właśnie na katar i załzawione oczy, dobrze że można po tym prowadzić i jakoś nie odczuwam żebym był jaki senny po tym czy coś, a często po tych lekach na alergię tak jest
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-10-03, 06:32  //  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Odpowiedz z cytatem
Nie wierzę w takie domowe sposoby radzenia sobie z katarem.Nie ma niczego gorszego niż zatkany nos.Czuję sie tak niekomfortowo, że jedyne o czym mysle to to w jaki skuteczny sposób go odetkać...
Najlepsze połączenie to
tabletki Acatar
plus aerozol Acatar
ewelinka Gość



Post 2016-11-22, 16:27  //  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Odpowiedz z cytatem
Katar mi zawsze psuje plany... niby nic a jednak głowa bloi i jest sie takim przybitym . Ostanio mam od znajomej ktora ma dziecko nozitix i pomogół mi na meczacy katar... wyleczył . Nie wysusza i jest bardzo przyjemny w stosowaniu Wink
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-11-28, 11:22  //  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się że zatkany nos to jakiś koszmar, mi się alergia co jakiś czas o soebie przypomina ale hitaxa fast szybko sobie z tym radzi i tej alergii nie odczuwam na co dzień, dobeze że te leki można wziąć w każdej chwili bez popijania nawet
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Komentarze do: Katar - domowe sposoby walki z nim Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!