Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi » Komentarze do: Kac morderca? - zajrzyj do kuchni i...

Komentarze do: Kac morderca? - zajrzyj do kuchni i...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2012-02-17, 22:51  //  Komentarze do: Kac morderca? - zajrzyj do kuchni i... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Kac morderca? - zajrzyj do kuchni i ulżyj swoim mękom
Reklamy
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2012-02-17, 22:51  //  Komentarze do: Kac morderca? - zajrzyj do kuchni i... Odpowiedz z cytatem
Mnie zawsze stawia na nogi goroacy rosol Smile nie wiem czemu ale dziala - polecam
Filipo

Dołączył: 15 Kwi 2013
Posty: 41
Post 2014-07-05, 15:44  //  Komentarze do: Kac morderca? - zajrzyj do kuchni i... Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim to do kaca nie trzeba doprowadzać. Lepiej zapobiegać niz leczyćSmile Mi w tym idealnie pomaga Alcovit. Wypijam chociażby jedną saszetkę w trakcie picia albo już po i rano jest ok.
Marczewski

Dołączył: 18 Sie 2014
Posty: 38
Post 2014-08-18, 13:07  //  Komentarze do: Kac morderca? - zajrzyj do kuchni i... Odpowiedz z cytatem
Nie pic i kaca nie będzie hehe
akerowy

Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 44
Post 2014-08-27, 13:42  //  Komentarze do: Kac morderca? - zajrzyj do kuchni i... Odpowiedz z cytatem
Filipo napisał: Przede wszystkim to do kaca nie trzeba doprowadzać. Lepiej zapobiegać niz leczyćSmile Mi w tym idealnie pomaga Alcovit. Wypijam chociażby jedną saszetkę w trakcie picia albo już po i rano jest ok.

Nawet działa Smile
Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi »  Komentarze do: Kac morderca? - zajrzyj do kuchni i...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!