Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Komentarze do: Jesienne trendy w męskiej modzie 2016

Komentarze do: Jesienne trendy w męskiej modzie 2016

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2016-10-18, 11:51  //  Komentarze do: Jesienne trendy w męskiej modzie 2016 Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Jesienne trendy w męskiej modzie 2016
Reklamy
edytamodnisia Gość



Post 2016-10-18, 11:51  //  Komentarze do: Jesienne trendy w męskiej modzie 2016 Odpowiedz z cytatem
Najmodniejsze płaszcze tego sezonu znajdziecie na Danley.pl . Kupując u nich macie gwarancję, że wszystko co macie na sobie jest hitem modowym i na topie. Cenowo myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Znajdziecie wszystko od eleganckich koszul, po sportowe bluzy. Warto zaglądać do zakładki sale.
maryska Gość



Post 2016-10-26, 21:40  //  Komentarze do: Jesienne trendy w męskiej modzie 2016 Odpowiedz z cytatem
Znam sklep Denley i fakt ciuchy mają boskie! Spokojnie wszystko to co zgodne z obecnymi trendami znajdziecie u nich. Sama kupiła nie jedną rzecz i jestem z nich bardzo zadowolona, tym brdziej że są bardzo oryginalne. Najbardziej uwielbiam ich buty.
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-02-28, 16:39  //  Komentarze do: Jesienne trendy w męskiej modzie 2016 Odpowiedz z cytatem
Mój styl zmienił się totalnie, gdy siostra jako prezent urodzinowy zabrała mnie na zakupy ze stylistką. Diametralną zmianę zauważyli zarówno przyjaciele,współpracownicy jak i rodzina. Sam czuje się znacznie lepiej w nowym imagu. Korzystałem z usług Pani Katarzyny Morawskiej
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Komentarze do: Jesienne trendy w męskiej modzie 2016
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!