Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności » Komentarze do: Jan Tomaszewski ministrem sportu?

Komentarze do: Jan Tomaszewski ministrem sportu?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-09-26, 22:17  //  Komentarze do: Jan Tomaszewski ministrem sportu? Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Jan Tomaszewski ministrem sportu?
Reklamy
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2011-09-26, 22:17  //  Komentarze do: Jan Tomaszewski ministrem sportu? Odpowiedz z cytatem
Od paru lat nic nie robi oprocz wyzywania w chamski, wulgarny prostacki sposb wszystkich i wszystko co zwiazne z pilka. Wedlug mnie Janek jako minister sportu to byłby wstyd.
darooo

Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 308
Post 2011-09-26, 22:19  //  Komentarze do: Jan Tomaszewski ministrem sportu? Odpowiedz z cytatem
Zgadzam sie z tym ze przesadza z tymi wulgaryzmami i prostactwem, ale jakby mial rozwalic ten PZPN + ekipe lesnych dziadkow to ja jestem za.
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2011-09-26, 22:20  //  Komentarze do: Jan Tomaszewski ministrem sportu? Odpowiedz z cytatem
Nie martwice sie zawczasu ... najpierw PIS musi wygrac wybory a patrzac na sondaże bedzie ciezko.
Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności »  Komentarze do: Jan Tomaszewski ministrem sportu?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!