Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Jakie kryteria wyboru decydują o...

Komentarze do: Jakie kryteria wyboru decydują o...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2020-03-03, 08:43  //  Komentarze do: Jakie kryteria wyboru decydują o... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Jakie kryteria wyboru decydują o wyborze platformy do handlu na rynku Forex?
Reklamy
Gerald Gość



Post 2020-03-03, 08:43  //  Komentarze do: Jakie kryteria wyboru decydują o... Odpowiedz z cytatem
Forex to nie jest zabawa dla laika. Zanim ktoś będzie się chciał zabrać za niego na poważnie powinien naprawdę sporo się nauczyć. Dzięki dźwigni zyski mogą być duże ale to broń obosieczna i można również stracić ogromne pieniądze.
Dorian Gość



Post 2020-03-03, 10:21  //  Komentarze do: Jakie kryteria wyboru decydują o... Odpowiedz z cytatem
Inwestowałem na Forex i trochę kasy zarobiłem. Ale mam paru znajomych co sporo stracili pieniędzy. Trzeba mieć chłodną głowę do tego i pamiętać, że gra w demo różni się od inwestowania prawdziwych pieniędzy bo wtedy do głosu dochodzą emocje.
Albert Gość



Post 2020-03-05, 08:21  //  Komentarze do: Jakie kryteria wyboru decydują o... Odpowiedz z cytatem
W foreksie kluczowa kwestia to dzwignia. Ludzie nie rozumieja czesto, ze przy jej stosowaniu mozna bardzo szybko nie tylko stracic swoj depozyt ale zostac z dlugiem.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Jakie kryteria wyboru decydują o...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!