Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Jak wyjść z trudnej sytuacji...

Komentarze do: Jak wyjść z trudnej sytuacji...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2018-10-19, 08:24  //  Komentarze do: Jak wyjść z trudnej sytuacji... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Jak wyjść z trudnej sytuacji finansowej?
Reklamy
Fredo Gość



Post 2018-10-19, 08:25  //  Komentarze do: Jak wyjść z trudnej sytuacji... Odpowiedz z cytatem
Ja polecam metodę kuli śnieżnej. Spłacamy do zera zobowiązania od najmniejszego i bierzemy się za kolejne. Działa to bardzo motywująco a to jest bardzo ważne przy mozolnym spłacaniu długów.
olafff Gość



Post 2018-11-19, 13:00  //  Komentarze do: Jak wyjść z trudnej sytuacji... Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem trzeba też uciąć niepotrzebne koszty, nawet te najmniejsze. Ja np. do niedawna jeszcze płaciłem za prowadzenie konta w banku.
Łukasz Gość



Post 2018-11-20, 17:11  //  Komentarze do: Jak wyjść z trudnej sytuacji... Odpowiedz z cytatem
Fredo - nie lepiej zrobić sobie konsolidację i spłacać jedna ratę? Szybciej i ne rosną odsetki na pozostałych kredytach. Ja bym tak zrobił wpadając w zbyt duże zadłużenie
@olaf - serio płaciłeś za konto w banku? Myślałem ze ta era sie juz dawno skończyła.
olafff Gość



Post 2018-11-24, 11:44  //  Komentarze do: Jak wyjść z trudnej sytuacji... Odpowiedz z cytatem
Łukasz niestety nie. Banki dalej robią ludzi w ciula niestety. Dlatego myślę nad zmianą banku.
Malina Gość



Post 2018-11-25, 18:04  //  Komentarze do: Jak wyjść z trudnej sytuacji... Odpowiedz z cytatem
@olafff o kurcze, dobrze że rezygnujesz bo bez sensu płacić za coś jak gdzieś indziej możesz mieć to za friko.
@Łukasz niestety, niektóre banki i konta wciąż posiadają ukryte kruczki, czy ukryte opłaty. Albo chociażby opłaty za prowadzenie konta jeżeli nie zrealizujesz płatności za X zł w ciągu miesiąca.
Lena Gość



Post 2018-11-26, 10:37  //  Komentarze do: Jak wyjść z trudnej sytuacji... Odpowiedz z cytatem
@Malina żeby uniknąć rozczarowań należy dokładnie przeczytać całą umowę wiem że to mało możliwe ale tak trzeba czasami :p
@olaff u mnie też trzeba płacić za kartę jak się nie zrobi 5 transakcji kartą w miesiącu, no ale dla mnie to nie problem i tak to wszystko mam za darmo jak narazie
olafff Gość



Post 2018-11-26, 11:35  //  Komentarze do: Jak wyjść z trudnej sytuacji... Odpowiedz z cytatem
@Malina a Ty musisz/musiałaś płacić za prowadzenie konta?
@Lena a jeśli nie wykonasz tych transakcji to ile Ci pobierają za kartę?
Malina Gość



Post 2018-12-03, 23:57  //  Komentarze do: Jak wyjść z trudnej sytuacji... Odpowiedz z cytatem
@lena masz rację, trzeba czytac umowy. Ale wiesz, stres do tego dochodzi, czujesz ze konsultant wisi Ci na głową i dla swietego spokoju podpisujesz czym predzej.
@olafff aktualnie tak, ale planuje czym predzej z niego spadac Very Happy Tylko nie wiem dokąd i co wybrac.
Krzysztof Gość



Post 2018-12-14, 22:42  //  Komentarze do: Jak wyjść z trudnej sytuacji... Odpowiedz z cytatem
@malina,ale możesz przecztać umowe na stronie banku , w domu na spokojnie
@lena, zmień konto, teraz w bgż np ja mam i nie płace za nic, prowadzenie, wypłaty czy karte. Zobacz bgż konto optymalne
Grzesiek3 Gość



Post 2021-04-21, 14:52  //  Komentarze do: Jak wyjść z trudnej sytuacji... Odpowiedz z cytatem
Najlepiej pilnować swoje wydatki. Ale jeżeli naprawdę jesteśmy w potrzebie uzyskania dodatkowych pieniędzy to jedynie polecam chwilówki. Możemy wybrać np. tutaj https://pozyczkowy-portal.pl/darmowe-chwilowki/. Szybka kasa na konto, nawet w ten sam dzien.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Jak wyjść z trudnej sytuacji...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!