Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Komentarze do: Jak utrzymać motywację do treningu?

Komentarze do: Jak utrzymać motywację do treningu?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2012-03-26, 12:26  //  Komentarze do: Jak utrzymać motywację do treningu? Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Jak utrzymać motywację do treningu?
Reklamy
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2012-03-26, 12:26  //  Komentarze do: Jak utrzymać motywację do treningu? Odpowiedz z cytatem
Według mnie najlepszy sposob na reguralny i sumienny trenning to cwiczenie z druga osoba. Nic innego nie zmotywuje nas do trenning jak mozliwosc cwiczenia z kims. Wygoda, rutyna, male cele moze i cos tam daja, ale i tak druga osoba daje najwiekszego kopa.
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2012-03-26, 13:26  //  Komentarze do: Jak utrzymać motywację do treningu? Odpowiedz z cytatem
Mi wystarcza sluchawki + dobra muzyka i moge siedziec godzinami na silowni.
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-03-26, 21:56  //  Komentarze do: Jak utrzymać motywację do treningu? Odpowiedz z cytatem
godzinami na silowni to niezdrowe i bez sensu, max trening powinien trwac 1,5h, powyzej to juz tylko sobie szkodzic mozna a nie zyskiwac cokolwiek

co do motywacji ani muzyki ani drugiej osoby mi nie trzeba, najlepsza motywacja to wlasny progress widziec i czuc, wtedy sie chce to robic dalej i dalej i coraz lepiej Smile
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2012-03-27, 21:08  //  Komentarze do: Jak utrzymać motywację do treningu? Odpowiedz z cytatem
Pisząc ze mogę siedzieć godzinami miałem na myśli, że dzieki muzyce nie mam problemu z motywacja i z przyjemnością mi sie ćwiczy Smile
TheMan

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 161
Post 2014-05-30, 22:31  //  Komentarze do: Jak utrzymać motywację do treningu? Odpowiedz z cytatem
Motywacja to podstawa, najlepiej czerpać ją z samego siebie a osiągniemy sukces.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Komentarze do: Jak utrzymać motywację do treningu?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!