Forum Banzaj.pl » Znane kobiety, plotki » Komentarze do: Jak pielęgnować wzrok?

Komentarze do: Jak pielęgnować wzrok?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2015-09-30, 16:23  //  Komentarze do: Jak pielęgnować wzrok? Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Jak pielęgnować wzrok?
Reklamy
ToMasz84

Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 1
Post 2015-09-30, 16:23  //  Komentarze do: Jak pielęgnować wzrok? Odpowiedz z cytatem
Najbardzije mi sie podoba porada "przestan gapic sie w monitor"- tylko jak sie ma prace ktora polega na gapieniu sue w monitor to troche niewykonalne, a wiadomo, ze to najbardziej psuje oczy.. ja w sumie przez moja kobiete zaczelem sie wspoamagac suplementami, teraz akurat gold luteine, czy jakos tak wciagamy razem, bo podobno witaminy dodatkowo ma, a moja Aldi ma fiola na tym punkcie. hmm oczy nie bola- dla mnie to jest najwazniejsze
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2015-09-30, 16:33  //  Komentarze do: Jak pielęgnować wzrok? Odpowiedz z cytatem
ToMasz84 napisał: Najbardzije mi sie podoba porada "przestan gapic sie w monitor"- tylko jak sie ma prace ktora polega na gapieniu sue w monitor to troche niewykonalne, a wiadomo, ze to najbardziej psuje oczy..


No ale przeciez nie każą Ci przestać permanetnie gapić się w monitor ale (cytuje):

"Odwrócić wzrok od monitora warto po każdej pół godzinie siedzenia przed nim. To łatwe i wcale nie zaburza rytmu pracy. Wystarczy, że przez moment popatrzysz na punkt oddalony od ciebie o około 6 metrów. Warto też co godzinę wstać od komputera i pospacerować minutę lub dwie..."
truson

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 12
Post 2016-02-29, 15:35  //  Komentarze do: Jak pielęgnować wzrok? Odpowiedz z cytatem
Ja dużo czasu spędzam przed komputerem, więc często czuję, że moje oczy są zmęczone, suche i podrażnione. Nie byłbym w stanie tyle wysiedzieć, gdyby nie krople starazolin hydrobalance, których używam do nawilżania. Dają natychmiastowy efekt ulgi, łagodzą wszelkie podrażnienia i oczy są po nich w super kondycji
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2020-05-24, 14:36  //  Komentarze do: Jak pielęgnować wzrok? Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim badania regularnie. Powiem, że sama się zastanawiałam długo czy nie mam wady wzroku bo źle widziałam. Ale jakoś odwlekałam wizytę u specjalisty. Dopiero badania w pracy pokazały. Ale na https://www.twojesoczewki.com/52-okulary-korekcyjne można takie oprawki kupić, że noszenie okularów jest naprawdę ok Smile Teraz badam się już regularnie.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2020-07-19, 08:11  //  Komentarze do: Jak pielęgnować wzrok? Odpowiedz z cytatem
Najważniejsza jest kontrola u okulisty, minimum raz w roku. Ja pracuję przy komputerze i mam osłabiony wzrok. Dlatego nasza okulary korekcyjne. Ostatnio znalazłem taką ofertę tu https://eyewear24.net/pol_m_Okulary-Korekcyjne_Meskie_Ray-Ban-413.html
To okulary od producenta moim zdaniem najlepszego na naszym rynku. Ja lubię okulary o kształcie kwadratowych oprawek, bo nie zawężają pola widzenia. Ale znajdziecie tu też inne propozycje.
Forum Banzaj.pl » Znane kobiety, plotki »  Komentarze do: Jak pielęgnować wzrok?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!