Forum Banzaj.pl » Zegarki, biżuteria, pióra » Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju?

Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2017-10-06, 21:14  //  Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju? Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Jak dobrać zegarek do stroju?
Reklamy
Hala Gość



Post 2017-10-06, 21:14  //  Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju? Odpowiedz z cytatem
A jaki zegarek polecilibyście dla 18 - latka? Bardziej typu tych z Oceanica czy już jakiś elegancki?
anti Gość



Post 2017-10-15, 21:06  //  Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju? Odpowiedz z cytatem
zalezy jaki trybzycia prowadzi, moj syn na przyklad jest dosc dojrzaly jak na swoj wiek to wiadomo ze ma tez elegancki zegarek, ale jak ktos jest bardziej typem sportowca to wiadomo ze trzeba sie dopasowac.
iks Gość



Post 2017-10-19, 10:44  //  Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju? Odpowiedz z cytatem
sądze, że każda firma produkująca zegarki powinna miec modele jak jordan kerr! to na maksa ulatwia robotę!
icony Gość



Post 2017-10-19, 10:53  //  Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju? Odpowiedz z cytatem
no tak zgadzam sie z iks - jordan kerr naprawde robi niezłe cudeńka! każdemu mogę polecić Smile
justii Gość



Post 2017-11-26, 17:36  //  Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju? Odpowiedz z cytatem
@Hala, ja bym stawiała raczej na coś z gamy zegarków xonix'a
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2017-11-27, 23:21  //  Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju? Odpowiedz z cytatem
Nie znam się aż tak dobrze Very Happy kupuję zegarek który mi się podoba i już Very Happy
dudek Gość



Post 2017-12-10, 20:27  //  Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju? Odpowiedz z cytatem
jezeli ktos prowzdzi sportowy tryb zycia to fajna oferte sportowych zegarkow ma xonix albo oceanic
zegaroooo Gość



Post 2017-12-23, 19:42  //  Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju? Odpowiedz z cytatem
do dresow na pewno srednio wypada jakis elegancki zegarek. ja osobiscie czesto ubieram sie elegancko. rownie czesto lubie wystroic sie na sportowo wiec potrzebny byl mi zegarek raczej uniwersalny. z pomoca przyszla mi firma juz wymieniana w komentarzach, a mianowicie xonix. do obu styli sie nadaje
renatka91 Gość



Post 2017-12-26, 22:42  //  Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju? Odpowiedz z cytatem
Myślę, że do każdego by pasował oceanic przede wszystkim ze względu na klasyczne wykonanie. Do takiego faceta pasuje zegarek w stylu klasa, nie potrzebuje przesadzonego gadżetu na dłoni Smile
jacek Gość



Post 2017-12-26, 22:48  //  Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju? Odpowiedz z cytatem
Niezbędny w wizerunku każdego faceta jest elegancki, klasyczny zegarek. Ostatnio odkryłem absolutnie genialne zegarki Miugo- absolutna klasyka, połączona z konfiguratorem to coś, co podbiło mój dość wybredny gust Smile
fefeda Gość



Post 2017-12-30, 18:29  //  Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju? Odpowiedz z cytatem
myślę że warto posiadać nawet kilka zegarków, a z tego co widziałem po cenach wymienianych oceaniców czy zegarków JK to ceny mają serio w porządku Wink
idalia Gość



Post 2017-12-31, 17:10  //  Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju? Odpowiedz z cytatem
Niezbędny w wizerunku każdego faceta jest elegancki, klasyczny zegarek. Ostatnio odkryłem absolutnie genialne zegarki miugo absolutna klasyka, połączona z konfiguratorem to coś, co podbiło mój dość wybredny gust Smile
wanda Gość



Post 2017-12-31, 17:24  //  Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju? Odpowiedz z cytatem
hej, dla mnie w ubiorze mezczyzn bardzo ważny jest zegarek, mam małą obsesje, ale to przez mojego faceta, który ma kolekcje chyba z 12 zegarków i bez zegarka z domu nie wyjdzie. zdecydowalam sie zaryzykowac i dac mu zegarek ktorego nie ma czyli jordan kerr - mowi ze to najlepszy prezent jaki mu dałam chyba Smile) był zachwycony Smile także z mojego, kobiecego punktu widzenia, to zegarek jest najważniejszy Smile
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2018-01-26, 12:37  //  Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju? Odpowiedz z cytatem
Zwykle do ubrań mniej formalnych nosi się zegarki z metalową bransoletą.
Zegarki ze skórzanym paskiem są o wiele bardizej uniwersalne. Pasują do garnituru jak również i na co dzien Są również moim zdaniem wygodniejsze.

Jeśli miałbym tutaj polecic jakąś firmę to polecam Seiko
Bardzo dobre jakościowo zegarki ( szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę niską cenę)
Natiom Gość



Post 2018-03-31, 23:13  //  Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju? Odpowiedz z cytatem
Ja mam i sportowy i elegancki, zależy jak jestem ubrany to dopasowuje ;D
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2018-04-23, 17:27  //  Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej postawić na klasyczny model - na co dzień będzie jak znalazł bo pasuje do wszystkiego. Ja kupiłem sobie ostatnio ten model https://www.e-zegarki.pl/zegarek-meski-slazenger-sl-09-6000-2-02 i jestem bardzo zadowolony. Świetna jakość i dobrze wygląda do wszystkiego Wink
arr Gość



Post 2018-05-27, 23:04  //  Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju? Odpowiedz z cytatem
Zegarek to piękna rzecz! Wydaje mi się, że pasuje do absolutnie każdego, ale ludzie zbyt często przejmują się tym, że są one drogie itd. To bzdura! Na ile lat starczają? Ja za swój zapłaciłem ponad 600 złotych (zakupiłem na stronie https://www.otozegarki.pl/zegarki/tommy-hilfiger - świetna oferta!) i będę go nosił przez następne pare lat? Teraz przeliczmy sobie koszt dzienny - wychodzi kilka groszy dziennie? No, ale niestety ludzie kochają narzekać i nic na to nie poradzimy Wink Ja wolę cieszyć się chwilą!
Forum Banzaj.pl » Zegarki, biżuteria, pióra »  Komentarze do: Jak dobrać zegarek do stroju?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!