Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Komentarze do: Jak dobrać łóżko do sypialni, aby...

Komentarze do: Jak dobrać łóżko do sypialni, aby...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2020-12-03, 12:05  //  Komentarze do: Jak dobrać łóżko do sypialni, aby... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Jak dobrać łóżko do sypialni, aby budzić się wyspanym?
Reklamy
Beniek Gość



Post 2020-12-03, 12:05  //  Komentarze do: Jak dobrać łóżko do sypialni, aby... Odpowiedz z cytatem
Ja ze swoja dziewczyną zaczeliśmy się wysypiać dopiero gdy zainwestowaliśmy w dwa łóżka, które połączylismy razem i dwa materace o różnej twardości. Łóżko nie musi być bardzo drogie. Ważniejszy jest solidny stelaż i bardzo dobry materac
Drift Gość



Post 2020-12-04, 09:31  //  Komentarze do: Jak dobrać łóżko do sypialni, aby... Odpowiedz z cytatem
Ja polecam łóżka kontynentalne. Mam i nie zamienię już na inne.
Aldi Gość



Post 2020-12-14, 10:02  //  Komentarze do: Jak dobrać łóżko do sypialni, aby... Odpowiedz z cytatem
Kontynentalne jest OK tylko trzeba o nie bardzo dbać - kluczowe żeby zawsze używać materaca albo nakładki wierzchniej. Bo o ile zwykły materac jak się zaplami albo zniszczy można zawsze wymienić to w przypadku łóżka kontynentalnego tak różowo już nie jest. Także jak ktoś np. myśli o łóżku kontynentalnym w kontekście mieszkania na wynajem to powinien się dwa razy zastanowić.
dfdfh Gość



Post 2020-12-27, 16:29  //  Komentarze do: Jak dobrać łóżko do sypialni, aby... Odpowiedz z cytatem
dfhdfh
dfdfh Gość



Post 2020-12-27, 16:30  //  Komentarze do: Jak dobrać łóżko do sypialni, aby... Odpowiedz z cytatem
Emeryt oszołomił rodzinę czekiem, który otrzymał z pracy online, którą wykonywał w wolnym czasie ... Sprawdź subtelności
workreviews10.com
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Komentarze do: Jak dobrać łóżko do sypialni, aby...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!