Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Komentarze do: Jak dbać o skórę jesienią?

Komentarze do: Jak dbać o skórę jesienią?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2016-09-26, 13:47  //  Komentarze do: Jak dbać o skórę jesienią? Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Jak dbać o skórę jesienią?
Reklamy
Marika Gość



Post 2016-09-26, 13:47  //  Komentarze do: Jak dbać o skórę jesienią? Odpowiedz z cytatem
Mam wrażenie, że u facetów trochę ciężko jest z tą pielęgnacją, mój na przykład wzbrania się rękami i nogami przed pójściem do sklepu, czy apteki i kupieniem jakiegoś kosmetyku. Ale jak przychodzi co do czego, to po mój krem z oeparola to sięga bez problemu... Nie mógł oczywiście wybrać nic innego, tylko podbiera mi dermokosmetyk, szczęście, że te nie są jeszcze takie drogie Smile Krem półtłusty na jesienne klimaty w sam raz, ale wolałabym żeby kupił sobie swój, a nie korzystał z mojego. A Wy też podbieracie kosmetyki swoim dziewczynom/żonom, czy kupujecie własne?
Krana Gość



Post 2016-11-08, 22:15  //  Komentarze do: Jak dbać o skórę jesienią? Odpowiedz z cytatem
Tak naprawdę większość zasad jest uniwersalnych w pielęgnacji kobiet i mężczyzn. Warto zadbać też o siebie od środka
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2016-12-01, 17:18  //  Komentarze do: Jak dbać o skórę jesienią? Odpowiedz z cytatem
Teraz jesień, zima, skóra sucha. Ja chodzę od czasu do czasu na zabiegi do salonu Beauty Expert i jest spora poprawa.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2017-01-29, 23:52  //  Komentarze do: Jak dbać o skórę jesienią? Odpowiedz z cytatem
Ja mam taki krem .Żona mi kupiła, ale rzeczywiście jest dobry. Skóra jest fajniejsza, nie łuszczy się tak jak czasami się zdarzało
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Komentarze do: Jak dbać o skórę jesienią?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!