Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Komentarze do: Jak dbać o golarkę elektyczną? Poznaj...

Komentarze do: Jak dbać o golarkę elektyczną? Poznaj...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2015-09-29, 20:25  //  Komentarze do: Jak dbać o golarkę elektyczną? Poznaj... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Jak dbać o golarkę elektyczną? Poznaj 6 zasad!
Reklamy
karinaina

Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 133
Post 2015-09-29, 20:25  //  Komentarze do: Jak dbać o golarkę elektyczną? Poznaj... Odpowiedz z cytatem
jakie maszynki polecacie do stylizacji zarostu? zależy mi właśnie by można było ją jakoś sprawnie czyścić po każdym użyciu
Janaś Gość



Post 2016-11-17, 22:03  //  Komentarze do: Jak dbać o golarkę elektyczną? Poznaj... Odpowiedz z cytatem
@karinaina braun ma bardzo dobry wybór zarówno jeżeli chodzi o maszynki jak i same trymery. Co do dbania o golarkę to osobiście nie muszę nic robić bo miałem w swoim Braunie z serii 9 stacje, która ładuje, czyści, smaruje i suszy golarkę po jej włożeniu. Dzięki temu golarka jest codziennie jak nowa.
Patryk Gość



Post 2016-11-30, 21:35  //  Komentarze do: Jak dbać o golarkę elektyczną? Poznaj... Odpowiedz z cytatem
S9 to torpeda. Właśnie zastanawiam się nad jej kupnem bo mój ojciec ją ma. Jak czasami jestem u niego to się nią golę bo w końcu ta stacja i tak ją dezynfekuje. Przede wszystkim plus że można się golić pod prysznicem, a po drugie nie trzeba poprawiać sto razy jak w przypadku innych tylko raz i jest gładko.
Pilarczykowa Gość



Post 2016-12-08, 21:44  //  Komentarze do: Jak dbać o golarkę elektyczną? Poznaj... Odpowiedz z cytatem
Mój mąż ma Brauna z serii 9 i jest bardzo zadowolony, a ja z nim też. Bardzo fajna sprawa z tą stacją dokująco-czyszczącą. Mąż często brudził umywalkę czyszcząc golarkę, a potem ja musiałam ją szorować... teraz tego problemu już nie ma Smile Dodatkowo jego skóra w końcu nie jest podrażniona i ma ładniejszą cerę.
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Komentarze do: Jak dbać o golarkę elektyczną? Poznaj...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!