Forum Banzaj.pl » Książka » Komentarze do: J.K. Rowling wstrząsa nową książką...

Komentarze do: J.K. Rowling wstrząsa nową książką...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2012-10-08, 09:09  //  Komentarze do: J.K. Rowling wstrząsa nową książką... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: J.K. Rowling wstrząsa nową książką - są pierwsze opinie
Reklamy
Kunia

Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 2
Post 2012-10-08, 09:09  //  Komentarze do: J.K. Rowling wstrząsa nową książką... Odpowiedz z cytatem
Pierwsze recenzje polskich czytelników tez można już przeczytać i też są podzielone Smile najbardziej wkurza mnie, jak ludzie porównują tę ksiażkę do serii o HP i piszą: "nie ma w niej magii"; "nie podoba mi się, bo to nie Harry Potter" albo "ci ludzie to Dursleyowie". Przecież to zupełnie inna kategoria książek, więc nic dziwnego, że nie ma nic wspólnego z HP! Ja poczekam do listopada na polskie tłumaczenia, zaczęłam czytać w oryginale ale jest pisana dość trudnym (jak dla mnie językiem). Myślę, że się nie zawiodę.
Alka

Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 1
Post 2012-10-12, 14:23  //  Komentarze do: J.K. Rowling wstrząsa nową książką... Odpowiedz z cytatem
Książka bardzo dobra. Ukazuje małomiasteczkowość w pełnym stylu - każdy z bohaterów ma coś do ukrycia i każdy boi się, że inni to odkryją. Świetni bohaterowie, wciągająca fabuła. Prawdziwe, czasem brutalne zdarzenia. Polecam
Zaważona

Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 1
Post 2012-10-13, 15:00  //  Komentarze do: J.K. Rowling wstrząsa nową książką... Odpowiedz z cytatem
Gorąco polecam tę lekturę wszystkim, którzy nie lubili sagi o Harrym Potterze, a to dlatego że ta książka nic wspólnego z Harrym nie ma : ) Postaci są zupełnie inne, brak im ciepła i magii, których znajdziemy mnóstwo w Harrym. Chmurna, świetnie opowiedziana historia małego miasteczka usytuowanego w zachodniej Anglii. Wyśmienita rozrywka ! Polecam
Forum Banzaj.pl » Książka »  Komentarze do: J.K. Rowling wstrząsa nową książką...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!