Forum Banzaj.pl » Gadżety » Komentarze do: inkBOOK Prime HD - nowa wersja udanego...

Komentarze do: inkBOOK Prime HD - nowa wersja udanego...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2019-02-14, 16:12  //  Komentarze do: inkBOOK Prime HD - nowa wersja udanego... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: inkBOOK Prime HD - nowa wersja udanego czytnika e-booków
Reklamy
zaczytana Gość



Post 2019-02-14, 16:12  //  Komentarze do: inkBOOK Prime HD - nowa wersja udanego... Odpowiedz z cytatem
Tamta wersja była świetna, ale też to już mistrzostwo! Mam od jakiegoś czasu i jestem zachwycona. Parametry ma bardzo dobre. Obecnie nie wiem, czy na rynku można dostać lepszy model w tej cenie. Bez wątpienia nie można przejść obok niego obojętnie.
finko Gość



Post 2019-03-15, 12:30  //  Komentarze do: inkBOOK Prime HD - nowa wersja udanego... Odpowiedz z cytatem
Arta Tech ma najlepsze czytniki na rynku! Polecam
barti Gość



Post 2019-04-04, 14:21  //  Komentarze do: inkBOOK Prime HD - nowa wersja udanego... Odpowiedz z cytatem
Też miałem wcześniejszą wersję i uważam, że była udana, ale prime HD faktycznie jest jeszcze lepsza. Można czytać nawet w bardzo słoneczne dni, a teraz wiadomo, idzie lato to nawet w parku na ławeczce będzie można przysiąść i poczytać na spokojnie. Polecam.
hania Gość



Post 2019-04-11, 12:10  //  Komentarze do: inkBOOK Prime HD - nowa wersja udanego... Odpowiedz z cytatem
A jednak Arta Tech wciąż zaskakuje, długo wstrzymywałam się przed zakupem, ze względu na cenę, ale teraz uważam, że serio warto w niego zainwestować. Tak porządnego czytnika jeszcze nie miałam. Nawet mój poprzedni Kindley się z tym się równa. Każdą książkę pochłaniam na nim jednym tchem. Bardzo wygodnie się czyta i nie można się od niego oderwać. Lubię ten "papierowy" wyświetlacz. Dużo przyjaźniejszy oczom.
Ljuboja Gość



Post 2019-04-26, 05:33  //  Komentarze do: inkBOOK Prime HD - nowa wersja udanego... Odpowiedz z cytatem
Ważne że nie jest cięższy,bo to podstawa. Bateria mocna i lepsza rozdzielczość też podbijają notę Smile
Anka Gość



Post 2019-04-26, 10:25  //  Komentarze do: inkBOOK Prime HD - nowa wersja udanego... Odpowiedz z cytatem
Czytnik ebook bardzo fajny. Jakość wysoka, a cena niewygórowana. Mogę zdecydowanie polecić.
Maciek Gość



Post 2019-04-26, 11:06  //  Komentarze do: inkBOOK Prime HD - nowa wersja udanego... Odpowiedz z cytatem
Kupiłem w zeszłym miesiącu i sprawuje się bez zarzutu. Dużo jeżdżę pociągiem i taki czytnik to skarb. Mocna bateria.
Werka Gość



Post 2019-05-15, 14:02  //  Komentarze do: inkBOOK Prime HD - nowa wersja udanego... Odpowiedz z cytatem
Kurcze, bardzo zaskoczył mnie ten czytnik. Spodziewałam się, że może okazać się przereklamowany, ale teraz mogę stwierdzić, że dopiero po jego przetestowaniu widzę jak jest dobry. Za tą cenę i z tymi parametrami to naprawdę dobra inwestycja Smile
Tosia Gość



Post 2019-06-04, 14:08  //  Komentarze do: inkBOOK Prime HD - nowa wersja udanego... Odpowiedz z cytatem
Ale on chyba wielu zaskoczył. Mi na początku się wydawało, że to będzie lipa z tym androidem, ale w praktyce się sprawdza, wygodnie się go używa i widzę wiele zalet takiego oprogramowania, nie wiem czy teraz mogłabym wrócić do innych. Arta Tech robi kupę dobrej roboty
Forum Banzaj.pl » Gadżety »  Komentarze do: inkBOOK Prime HD - nowa wersja udanego...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!