Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » Komentarze do: InFocus IN8606HD - projektor do domowego...

Komentarze do: InFocus IN8606HD - projektor do domowego...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2014-06-04, 15:05  //  Komentarze do: InFocus IN8606HD - projektor do domowego... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: InFocus IN8606HD - projektor do domowego centrum rozrywki
Reklamy
mordka

Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 1
Post 2014-06-04, 15:05  //  Komentarze do: InFocus IN8606HD - projektor do domowego... Odpowiedz z cytatem
Mam go od miesiąca i jesli ktos sie zastanawia to byl to udany zakup. Sprzet zaskakuje na kazdym kroku od bardzo udanych glosnikow po genialny zoom czy cicha prace.
demon

Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 1
Post 2014-06-05, 19:00  //  Komentarze do: InFocus IN8606HD - projektor do domowego... Odpowiedz z cytatem
I w moich progach zagościł ten sprzęcior. Wprawdzie tylko na czas testu ale dorzucę swoje trzy grosze. Bardzo dobre 3d, błogość konfiguracji, nowoczesny wygląd oraz genialne kolory. Recenzując taki sprzęt zawsze próbuje doszukać się jakiejś niedogodności ale tutaj nie było mi dane. Naprawdę warty swojej ceny.
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  Komentarze do: InFocus IN8606HD - projektor do domowego...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!