Forum Banzaj.pl » Muzyka, koncerty » Komentarze do: Hugh Laurie - serialowy dr House...

Komentarze do: Hugh Laurie - serialowy dr House...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-09-22, 20:01  //  Komentarze do: Hugh Laurie - serialowy dr House... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Hugh Laurie - serialowy dr House zaprezentował swój pierwszy teledysk
Reklamy
darooo

Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 308
Post 2011-09-22, 20:01  //  Komentarze do: Hugh Laurie - serialowy dr House... Odpowiedz z cytatem
Jak na aktora to nawet fajnie zaspiewane. Szczerz przyznam ze strasznie mnie zaskoczyl, nigdy bym nie powiedzial ze doktorek potrafi tak ladnie spiewac.
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2011-09-22, 20:04  //  Komentarze do: Hugh Laurie - serialowy dr House... Odpowiedz z cytatem
Widac ze nie ogladales Housika, bo w paru odcinkach pokazal ze potrafi fajnie zaśpiewać.
aannak1

Dołączył: 26 Lis 2011
Posty: 6
Post 2011-11-27, 01:48  //  Komentarze do: Hugh Laurie - serialowy dr House... Odpowiedz z cytatem
Jako człowiek podobno House jest wykształconym, uzdolnionym- talent sportowy i muzyczny, bardzo skromnym człowiekiem. W dodatku ma kilka zawodów!!!!Mało kto wie, że pan Dr House studiował w rzeczywistości i na Oxfordzie i Cambridge!!!Wieeeeelki szacun!!!!!!!
Za to bardzo nie lubię jego postaci-Dr House'a, pewnie mnie zrugacie, hahah:).
Uważam że to cynik, przemądrzały człowiek, w dodatku nie przyznający sie do błędu-a pomyłki jak wiadomo, każdy popełnia....
Housomania panuje wiem, ale i tak nie lubię jego postaci.
aannak1

Dołączył: 26 Lis 2011
Posty: 6
Post 2011-11-27, 01:49  //  Komentarze do: Hugh Laurie - serialowy dr House... Odpowiedz z cytatem
widać,widać..potwierdza się-talent muzyczny! Brawo Smile
Forum Banzaj.pl » Muzyka, koncerty »  Komentarze do: Hugh Laurie - serialowy dr House...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!