Forum Banzaj.pl » Sporty motorowe - F1, rajdy, wyścigi » Komentarze do: GP Monako: Kubica drugi w...

Komentarze do: GP Monako: Kubica drugi w...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2010-05-15, 17:43  //  Komentarze do: GP Monako: Kubica drugi w... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: GP Monako: Kubica drugi w kwalifikacjach. Webber z Pole Position
Reklamy
Kiziea

Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 55
Post 2010-05-15, 17:43  //  Komentarze do: GP Monako: Kubica drugi w... Odpowiedz z cytatem
Kwalifikacje, jak kwalifikacje nic ciekawego się nie działo, nie interesowała mnie za bardzo walka Kubicy z resztą kierowców, bardziej interesowało mnie co zrobi mój ulubiony kierowca, czyli Felipe Massa Smile, który powoli przypomina sobie jak ścigał się wcześniej.
Easy

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 112
Miasto: Staszów
Post 2010-05-15, 17:49  //  Komentarze do: GP Monako: Kubica drugi w... Odpowiedz z cytatem
Kwalifikacje udane, oby takich więcej, emocje od początku do końca sesji kwalifikacyjnej Smile.
olo

Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 147
Post 2010-05-15, 18:44  //  Komentarze do: GP Monako: Kubica drugi w... Odpowiedz z cytatem
No szkoda! Bylo bardzo blisko. Pierwsze PP w tym sezonie dla Roberta - i to na takim torze! No ale z drugiej strony, gdyby ktos dawal mi taki wynik pare dni temu to bym bral w ciemno z pocalowaniem reki !
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2010-05-15, 21:14  //  Komentarze do: GP Monako: Kubica drugi w... Odpowiedz z cytatem
No to bedzie najbardziej emocjonujący dla nas start Smile Mam nadzieję, że Robert da radę wyprzedzić Webbera. Jeżeli mu się to uda to ... sky is the limit Smile
Easy

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 112
Miasto: Staszów
Post 2010-05-16, 11:17  //  Komentarze do: GP Monako: Kubica drugi w... Odpowiedz z cytatem
Oby czołowa trójka zrobiła małe bum, wtedy droga dla Felipe do zwycięstwa jest otwarta, najważniejsze by Kubicy nie było na podium, nie lubię polaków podniecających się Kubicą.
Forum Banzaj.pl » Sporty motorowe - F1, rajdy, wyścigi »  Komentarze do: GP Monako: Kubica drugi w...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!