Forum Banzaj.pl » Sporty motorowe - F1, rajdy, wyścigi » Komentarze do: GP Chin: Jenson Button wygrywa wyścig...

Komentarze do: GP Chin: Jenson Button wygrywa wyścig...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2010-04-18, 11:48  //  Komentarze do: GP Chin: Jenson Button wygrywa wyścig... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: GP Chin: Jenson Button wygrywa wyścig. Kubica w czołówce
Reklamy
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2010-04-18, 11:48  //  Komentarze do: GP Chin: Jenson Button wygrywa wyścig... Odpowiedz z cytatem
Coż, niedoceniałem Buttona. Jednak to już drugi wyścig w którym wykazuje się on znakomitym wyczuciem podczas zmiennych warunków pogodowych.
jack21

Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 131
Post 2010-04-18, 11:49  //  Komentarze do: GP Chin: Jenson Button wygrywa wyścig... Odpowiedz z cytatem
Ach, szkoda tego safety cara. Gdyby nie wyjechał na tor, Kubica miałby ogromne szanse na podium. Świetny ruch Renault, ze pozostali na torze, gdy większość zmieniała opony.
olo

Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 147
Post 2010-04-18, 11:51  //  Komentarze do: GP Chin: Jenson Button wygrywa wyścig... Odpowiedz z cytatem
Ciekawe czy ktoś jeszcze wierzy, że Schumacher się odbuduje? Dla mnie to co on prezentuje to równia pochyła. Rosberg pokazuje, że Mercedes ma niezły bolid a Schumi nie może go za nic ustawić.
Forum Banzaj.pl » Sporty motorowe - F1, rajdy, wyścigi »  Komentarze do: GP Chin: Jenson Button wygrywa wyścig...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!