Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Komentarze do: Golarki Braun Serii 3 - skóra gładka i bez...

Komentarze do: Golarki Braun Serii 3 - skóra gładka i bez...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2009-04-17, 20:12  //  Komentarze do: Golarki Braun Serii 3 - skóra gładka i bez... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Golarki Braun Serii 3 - skóra gładka i bez podrażnień
Reklamy
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2009-04-17, 20:12  //  Golarki Braun Serii 3 - skóra gładka i bez podrażnień Odpowiedz z cytatem
Nie znam maszynki elektrycznej którą można naprawdę bardzo dokładnie ogolić szyję. I pewnie ta seria też tego nie zmieni.
DonVito

Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 94
Post 2009-04-17, 22:58  //  Golarki Braun Serii 3 - skóra gładka i bez podrażnień Odpowiedz z cytatem
No niestety. Uzywam golarki Panasonica i czesto posilkuje sie pod broda wlasnie zwykla maszynka. Najchetniej to bym sprawil sobie brzytwe Smile
xysio80

Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1
Post 2009-08-25, 21:44  //  Komentarze do: Golarki Braun Serii 3 - skóra gładka i bez... Odpowiedz z cytatem
No dokładnie wlasnie o tym samym mysle od dłuzszego czasu zeby kupic dobrej jakosci brzytwe nie psuje sie i starcza na całe zycie tylko problem ze ciezko cos takiego kupic i opanowac ruchy przy goleniu
listopad

Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 92
Post 2013-07-26, 20:17  //  Komentarze do: Golarki Braun Serii 3 - skóra gładka i bez... Odpowiedz z cytatem
Ja od niedawna mam golarkę Brauna cruZer i nigdy wcześniej nie myślałem, że golenie może być tak przyjemne. Zero podrażnień, łatwo się prowadzi i bez problemu goli tam gdzie jest najtrudniej. Wiem co mówie, bo mam zarost rosnący w różnych kierunkach i teraz zawsze jestem dokładnie ogolony.
Gatsby

Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 7
Post 2013-07-29, 07:29  //  Komentarze do: Golarki Braun Serii 3 - skóra gładka i bez... Odpowiedz z cytatem
Ja cenię ją sobie za to, że golarkę można używać pod prysznicem no i goli dwa razy szybciej
listopad

Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 92
Post 2013-07-29, 19:20  //  Komentarze do: Golarki Braun Serii 3 - skóra gładka i bez... Odpowiedz z cytatem
I przede wszystkim dokładnie i zupełnie bez podrażnień. w każdym razie ja ich nie mam. powiem więcej zakupiłem też golarkę do ciała i teraz będę gładko ogolony wszędzie.
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2013-08-26, 21:11  //  Komentarze do: Golarki Braun Serii 3 - skóra gładka i bez... Odpowiedz z cytatem
Ile czasu wytrzymuje wam golarka cruzer body na jednym ładowaniu? To dość istotny szczegół ponieważ przy ciągłym doładowywaniu może się stać to uciążliwe.
bill

Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1
Post 2013-08-27, 15:31  //  Komentarze do: Golarki Braun Serii 3 - skóra gładka i bez... Odpowiedz z cytatem
Kupiłem braun cruzer mojemu bratu na urodziny . Z tego co wiem jest bardzo zadowolony teraz przymierzamy się do kupna jej naszemu ojcu. Mamy rodzinnie mocny zarost . Ojciec i brat przycinają na określoną długość ja jeszcze gole całkowicie ale jak będe chciał zapuścić to też sobie ją kupie. Tak czy siak po opinii brata też polecam
kamil70

Dołączył: 11 Wrz 2013
Posty: 2
Post 2013-09-11, 15:49  //  Komentarze do: Golarki Braun Serii 3 - skóra gładka i bez... Odpowiedz z cytatem
dlatego że takie maszynki nie golą dokładnie ja postawiłem do dość tradycyjne rozwiązania jakim są zestawy do golenia Muhle zarówno z maszynką na wkłady jak i na żyletki - mam oba i muszę przyznać, że komfort golenia i dokładność jest świetna.
listopad

Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 92
Post 2013-11-07, 23:04  //  Komentarze do: Golarki Braun Serii 3 - skóra gładka i bez... Odpowiedz z cytatem
Dla mnie najważniejsze jest to, że cruzer nie jest bardzo skomplikowany w użyciu, można go używać pod prysznicem, można modelować zarost dowolnie jak się chce. Tata też kupił chociaż był sceptycznie nastawiony do golarek(golił się tradycyjną)i teraz wszystkim opowiada jaki był niemądry i tyle czasu się niepotrzebnie męczyl.
bozka666

Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 84
Post 2015-08-24, 15:36  //  Komentarze do: Golarki Braun Serii 3 - skóra gładka i... Odpowiedz z cytatem
@swish też miałem ten problem, zainwestowałem w nową golarkę bardziej ekskluzywną z serii 7 brauna i już nie pamiętam o takich problemach. Warto zainwestować.
karinaina

Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 133
Post 2015-08-30, 20:46  //  Komentarze do: Golarki Braun Serii 3 - skóra gładka i bez... Odpowiedz z cytatem
a jakie to są ogólnie koszta tych maszynek?Smile o jakąś taką lepszą pytam, bo na prezent szykuję taki zakup
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Komentarze do: Golarki Braun Serii 3 - skóra gładka i bez...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!