Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Komentarze do: Forza Motorsport 4 - szczegóły wersji...

Komentarze do: Forza Motorsport 4 - szczegóły wersji...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-09-25, 21:51  //  Komentarze do: Forza Motorsport 4 - szczegóły wersji... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Forza Motorsport 4 - szczegóły wersji demonstracyjnej
Reklamy
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2011-09-25, 21:51  //  Komentarze do: Forza Motorsport 4 - szczegóły wersji... Odpowiedz z cytatem
Szczerze mowiac to ciagle gram w Forze 3 i jeszcze mi sie nie znudzila, jak dla mnie ta gra jest genialna. Ciekawe co bedzie nowego w 4 ?
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2011-09-25, 21:54  //  Komentarze do: Forza Motorsport 4 - szczegóły wersji... Odpowiedz z cytatem
Pare lat gralem w Gran Turismo myslac, ze to najlepsza gra dla fana motoryzacji, az odkrylem Forze i wszystko sie zmienilo Smile zgadzam sie z Bartosem ta gra jest genialna
andrzej_k

Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 6
Post 2011-09-30, 21:39  //  Komentarze do: Forza Motorsport 4 - szczegóły wersji... Odpowiedz z cytatem
Zapowiada się naprawdę nieźle. Trailer promujący wymiata, choć mam wrażenie, że faktycznie dopiero niedawno była "trójka"
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Komentarze do: Forza Motorsport 4 - szczegóły wersji...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!