Forum Banzaj.pl » Sporty motorowe - F1, rajdy, wyścigi » Komentarze do: Formuła 1 - dyfuzory legalne!

Komentarze do: Formuła 1 - dyfuzory legalne!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2009-04-15, 11:49  //  Komentarze do: Formuła 1 - dyfuzory legalne! Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Formuła 1 - dyfuzory legalne!
Reklamy
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2009-04-15, 11:49  //  Formuła 1 - dyfuzory legalne! Odpowiedz z cytatem
Z perspektywy czasu śmiać mi się chce jak przypomnę sobie buńczuczne zapowiedzi BMW o tym jaki nacisk kładą na przygotowanie bolidu do sezonu 2009. I co? I znowu są za plecami innych. Ferrari i McLaren walczyły do końca o mistrzostwo w 2008 roku i na pewno odbiło się to na przygotowaniach. Nic nie usprawiedliwia za to BMW. Nie ma u nich kto interpretować regulaminu? To chyba tańsze niż obecne przeróbki za grube miliony euro.
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2009-04-15, 11:58  //  Formuła 1 - dyfuzory legalne! Odpowiedz z cytatem
Sezon jeszcze sie nie skonczyl. Mam nadzieje, ze BMW szybko nadrobi zaleglosci i jeszcze pokaza na co ich stac.
MaXyM

Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 1387
Post 2009-04-15, 17:15  //  Komentarze do: Formuła 1 - dyfuzory legalne! Odpowiedz z cytatem
A skad takie wnioski darko? Mii sie wydaje ze BMW ma duzo lepiej przygotowany bolid niz Ferrari czy McL.
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2009-04-15, 18:13  //  Komentarze do: Formuła 1 - dyfuzory legalne! Odpowiedz z cytatem
Chodzi mi o to, że w zeszłym sezonie BMW był trzecią siła w F1. Generalnie w połowie sezonu BMW skupiło się już na tworzeniu bolidu na obecny sezon. McLaren i Ferrari musieli walczyć zaciekle o tytuł do ostatniego wyścigu i myślę, że siły na tym skupili. Dlatego obecnie trochę cieniują. BMW powinno być zatem obecnie na czele stawki a nie jest. I nie ma ku temu żadnego usprawiedliwienia.
Forum Banzaj.pl » Sporty motorowe - F1, rajdy, wyścigi »  Komentarze do: Formuła 1 - dyfuzory legalne!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!