Forum Banzaj.pl » Pozostałe dyscypliny sportowe » Komentarze do: Floyd Mayweather Jr. vs Victor Ortiz...

Komentarze do: Floyd Mayweather Jr. vs Victor Ortiz...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-09-18, 20:18  //  Komentarze do: Floyd Mayweather Jr. vs Victor Ortiz... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Floyd Mayweather Jr. vs Victor Ortiz - kontrowersyjny nokaut w 4. rundzie walki
Reklamy
kiko

Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 1
Post 2011-09-18, 20:18  //  Komentarze do: Floyd Mayweather Jr. vs Victor Ortiz... Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam się czy osoba,która napisała ten artykuł wogóle oglądała tę walke?Przecież Mayweather zwyczajnie oszukał,doskonale zdawał sobie sprawe z tego,że Ortiz jeszcze nie walczy tylko przeprasza.Z premedytacją uderzył ponieważ była walka trwała i jeszcze popatrzył na sędziego i zgasił swiatło dla Ortiza.Niby wszystko zgodnie z przepisami ale gdzie duch fair play?
darooo

Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 308
Post 2011-09-27, 13:11  //  Komentarze do: Floyd Mayweather Jr. vs Victor Ortiz... Odpowiedz z cytatem
A gdzie byl duch fair play jak Ortiz uderzyl go z glowy ... wedlug mnie nalezalo mu sie
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2011-09-29, 22:48  //  Komentarze do: Floyd Mayweather Jr. vs Victor Ortiz... Odpowiedz z cytatem
niby wszystko zdodnie z zasadami, bo sedzia dal sygnal do walki ... ale wydaje mi sie ze mistrz nie powinien sie tak zachowac. chcialbym zeby doszlo do walki z Pacquaio on by mu pokoazal ktos jest najlepszy na swiecie.
dsdsds

Dołączył: 04 Lis 2011
Posty: 1
Post 2011-11-04, 14:11  //  Komentarze do: Floyd Mayweather Jr. vs Victor Ortiz... Odpowiedz z cytatem
Dokładnie, według mnie Pacquaio jest lepszy od Mayweathera , a także ma ducha sprawiedliwości i walki fair play, a matweater to tylko laluś który robi z siebie gwiazdeczkę owszem umie walczyć , ale to co niesprawiedliwego pokazuje w ringu zemści się na nim i w końcu przegra walke mam nadzieje, że to będzie manny pacquaio
Forum Banzaj.pl » Pozostałe dyscypliny sportowe »  Komentarze do: Floyd Mayweather Jr. vs Victor Ortiz...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!