Forum Banzaj.pl » Piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne gry zespołowe » Komentarze do: Finały piłkarskich mistrzostw Europy...

Komentarze do: Finały piłkarskich mistrzostw Europy...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2016-06-10, 17:18  //  Komentarze do: Finały piłkarskich mistrzostw Europy... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Finały piłkarskich mistrzostw Europy ostatnich lat
Reklamy
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2016-06-10, 17:18  //  Komentarze do: Finały piłkarskich mistrzostw Europy... Odpowiedz z cytatem
Na zawsze zapamiętam Euro 2004 gdy wygrali Grecy. Gdyby wtedy postawić u bukmachera kasę na Grecję to człowiek mógł zostać milionerem.
keny

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 58
Post 2016-06-22, 07:08  //  Komentarze do: Finały piłkarskich mistrzostw Europy... Odpowiedz z cytatem
Mnie to Euro zadziwia w tym roku, małe drużyny przechodzą i walczą jak lwy. Najbardziej mnie Portugalia rozniosła, tacy pewni siebie, może odnoszę wrażenie przez pryzmat Ronaldo, a zwycięstwo im tak trudno przychodzi.Brawo Walia, Brawo Węgry, to naprawdę piękna piłka w tym roku.Czekam co pokaże dalej Polska, jestem pełen podziwu, mimo że bramki wymęczone.
Forum Banzaj.pl » Piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne gry zespołowe »  Komentarze do: Finały piłkarskich mistrzostw Europy...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!