Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Komentarze do: Facet bez podrażnień, czyli golenie...

Komentarze do: Facet bez podrażnień, czyli golenie...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2014-12-02, 11:53  //  Komentarze do: Facet bez podrażnień, czyli golenie... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Facet bez podrażnień, czyli golenie perfekcyjne
Reklamy
daniel.dorotkiewicz

Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 13
Post 2014-12-02, 11:53  //  Komentarze do: Facet bez podrażnień, czyli golenie... Odpowiedz z cytatem
Chcąc nie chcąc, jednorazówki odchodzą powoli na dalszy plan, bo elektryczne są nieporównywalnie bardziej delikatne dla skóry, a przy tym jak się podliczy koszty to mogą wręcz wyjść taniej. Of course mam na myśli głowicowe - okrągłe ostrza, bo takie sprawdziłem "na własnej skórze" Wink
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2014-12-02, 14:51  //  Komentarze do: Facet bez podrażnień, czyli golenie... Odpowiedz z cytatem
Jeszcze przez dlugie lata jednorazowki beda dominowac. Oczywiscie elektryczne maja bardzo duzo zalet ale umowmy sie, ze nie maja najmniejszych szans w dokladnosci golenia i szybkosci w porownaniu z ostrzem.
daniel.dorotkiewicz

Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 13
Post 2014-12-02, 15:40  //  Komentarze do: Facet bez podrażnień, czyli golenie... Odpowiedz z cytatem
Co kto woli Wink Ale z drugiej strony z szybkością to bym dyskutował, dla mnie przy dość mocnym zaroście zmora było zapychanie się jednorazówki, z kolei przy elektrycznej nie ma tego problemu, czyszczenie jest też dużo łatwiejsze. Co do skuteczności, też nie mogę narzekać, nawet patrząc na szyję i miejsca których nie jest raczej łatwo ogolić. A przy tym co dla mnie najistotniejsze, z elektryczną odpadają podrażnienia i zacięcia. Pozdrawiam
rose

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 118
Post 2015-05-28, 21:09  //  Komentarze do: Facet bez podrażnień, czyli golenie... Odpowiedz z cytatem
ja kupiłam mężowi elektryczną chyba z philipsa i goli na gładko , a podrażnien nie ma
bozka666

Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 84
Post 2015-08-12, 11:56  //  Komentarze do: Facet bez podrażnień, czyli golenie... Odpowiedz z cytatem
@darko dominować będą na pewno ale tylko dlatego że jako polacy wolimy wydawać małe kwoty co miesiąc niż zainwestować raz ale porządnie. Ja - pewnie jak każdy - na początku używałem jednorazówek ale kumpel polecił mi maszynkę. Co prawda nie była tania bo to braun i to z serii7 ale goli się po pierwsze o wiele szybciej niż jednorazówką a po drugie nie ma szans żeby się zaciąć. Na pewno niekt mnie już nie namówi żeby wrócić do jednorazówek Razz
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Komentarze do: Facet bez podrażnień, czyli golenie...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!