Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Komentarze do: Enemy Front - wymagania sprzętowe...

Komentarze do: Enemy Front - wymagania sprzętowe...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2014-05-24, 18:53  //  Komentarze do: Enemy Front - wymagania sprzętowe... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Enemy Front - wymagania sprzętowe polskiej gry wojennej
Reklamy
Okalot

Dołączył: 09 Kwi 2014
Posty: 8
Post 2014-05-24, 18:53  //  Komentarze do: Enemy Front - wymagania sprzętowe... Odpowiedz z cytatem
Też się cieszę z niskich wymagań sprzętowych Enemy Front. Przynajmniej wiem że nie będę musiał zarzynać swojego i tak już starego kompa na maksa żeby pograć w jakąś ciekawą nową produkcję. I jak najbardziej zgadzam się z autorem artykułu, gra wygląda bardzo dobrze, a z materiału na materiał coraz bardziej mi się podoba:)
Aleksjej

Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 2
Post 2014-05-26, 06:49  //  Komentarze do: Enemy Front - wymagania sprzętowe... Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z Tobą. Ja nie posiadam konsoli a inwestować w nowy sprzęt też nie do końca mi się uśmiecha na razie. Więc ja się bardzo cieszę z takiego rozwiązania. Poza tym , tak jak piszą w artykule dzięki temu większa liczba graczy będzie mogła sięgnąć po ten tytuł. A że gra jest w klimacie II WŚ to już jej duży plus. W dobie nowoczesnych wojen, wielu graczy tęskni za takimi klimatami. W tym i ja.Smile Trzy mam kciuki:) I już odliczam dni;)
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Komentarze do: Enemy Front - wymagania sprzętowe...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!