Forum Banzaj.pl » Hydepark » Komentarze do: Emocjonalny skok w bok, czyli zdrada to...

Komentarze do: Emocjonalny skok w bok, czyli zdrada to...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2015-08-16, 12:37  //  Komentarze do: Emocjonalny skok w bok, czyli zdrada to... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Emocjonalny skok w bok, czyli zdrada to nie tylko seks
Reklamy
madrisa4

Dołączył: 16 Sie 2015
Posty: 3
Post 2015-08-16, 12:37  //  Komentarze do: Emocjonalny skok w bok, czyli zdrada to... Odpowiedz z cytatem
No zdrada nie polega tylko na erotyzmie, lecz na cąłosci, na jakimś otwarciu się na tę trzecia osobę. Ja wlaśnie tak powoli traciłam chłopaka, który zblizał sie do swojej przyjaciółki a ode mnie stopniowo oddalał. Widziałam to, ale on zapewniał ze jest mi wierny. Zainstalowałam w jego telefonie program szpiegowski i z jego rozmow i SMS-ów dowiedziałam się że mnie zdradza i psychicznie i fizycznie...
gosia67

Dołączył: 03 Wrz 2015
Posty: 1
Post 2015-09-03, 22:36  //  Komentarze do: Emocjonalny skok w bok, czyli zdrada to... Odpowiedz z cytatem
No niestety zdrad jest coraz wiecej, ale z drugiej strony zdrade tez łatwiej dzis wykryć. Wiele osób kontroluje np. komputery swoich partnerów za pomocą keyloggerów (można je kupić w internetowych sklepach detektywistycznych, np. w Spycenter). Jak widac swiadomośc powszechnosci zdrady wpływa na zmniejszenie zufania do swoich partnerów.
Sergiusz

Dołączył: 04 Wrz 2015
Posty: 1
Post 2015-09-04, 09:57  //  Komentarze do: Emocjonalny skok w bok, czyli zdrada to... Odpowiedz z cytatem
Niezastąpiona w tej sytuacji jest męska jak i kobieca intuicja Smile, jeżeli dobrze znamy swojego partnera to od razu wyłapiemy że coś jest nie tak, ja właśnie byłem w takiej sytuacji Smile
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2015-11-09, 11:10  //  Komentarze do: Emocjonalny skok w bok, czyli zdrada to... Odpowiedz z cytatem
Zdrada jest zawsze objawem tego,ze coś nie gra w związku .Jest to dość popularne. Szacuje się,że ponad połowa osób zdradzi. To dość spory odsetek. Warto jest wyłapać odpowiednio wcześnie sygnały mówiące o tym,że w związku dzieje się źle oraz próbować to naprawić.
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2016-08-16, 14:51  //  Komentarze do: Emocjonalny skok w bok, czyli zdrada to... Odpowiedz z cytatem
Ja bym już czuł się zdradzony jakby moja kobieta fantazjowała o innych, a flirt to już w ogóle. Ja jestem jej oddany w 100%, ona owładnęła moje myśli i tak ma być też z drugiej strony. ALe różnie z tym bywa... Powiem tak, od zdrady emocjonalnej do fizycznej krótka droga. Mój kumpel z pracy najpierw fantazjował o jednej lasce, a potem nie mógł się oprzeć, załował, ale co z tego, jego zona wyczuła sprawe, zgłosiła się do sprawdzwiernosc. pl a oni tam świetnie takie sprawy zdrad wyłapują. Są teraz w trakcie rozwodu. I po co?
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2017-03-31, 07:17  //  Komentarze do: Emocjonalny skok w bok, czyli zdrada to... Odpowiedz z cytatem
Panowie a czy są jakieś skuteczne sposoby na wykrycie zdrady?
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2017-03-31, 09:00  //  Komentarze do: Emocjonalny skok w bok, czyli zdrada to... Odpowiedz z cytatem
Zwykle jeśli coś podejrzewasz to się to sprawdza. Szczególnie jeśli widzis,ze na przyklad Twoja żona z czymś sie kryje..... I coś ma na sumieniu. Możesz;
przejrzeć jej telefon
facebooka
ewentualnie śledzić na wlasną rękę

Wiele osob korzysta z usług detektywa.Szczególnie jeśli chce znaleźć materiały obciążające przy rozwodzie. Tak było własnie ze mną.
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2017-05-24, 10:29  //  Komentarze do: Emocjonalny skok w bok, czyli zdrada to... Odpowiedz z cytatem
Zawsze można blefować i jasno powiedzieć, że wiesz co się dzieje i tutaj zachowanie żony może być kluczowe..
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 94
Post 2018-08-27, 12:59  //  Komentarze do: Emocjonalny skok w bok, czyli zdrada to... Odpowiedz z cytatem
Wszystko zalezy w glownej mierze jak na to spojrzymy. W jednym z artykulow udalo mi sie przeczytac, ze wlasnie zdrada emocjonalna jest co raz bardziej spotykana w dzisiejszym swiecie ( pelna tresc artykulu https://www.sensity.pl/zdrada-emocjonalna-czym-jest-i-jakie-sa-jej-oznaki/ ) Nie ma sie co dziwic poniewaz nie jako postep technologiczny jaki osiagnelismy ulatwia znalezienie sobie kogos korzystajac chociazby z mediow spolecznosciowych. Czasami cos co wydaje sie byc tylko znajomoscia .. moze w krotkim czasie przerodzic sie w cos bardziej powaznego. Moim zdaniem nawet sam fakt wystepowania w zwiazku zdrady emocjonalnej .. dalby jakas wskazowke na to ze co jest jednak nie do konca tak jak powinno. Szczera rozmowa z naszym partnerem oraz ustalenie wspolnych wymagan wzgledem siebie powinna odegrac tutaj duza role.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Komentarze do: Emocjonalny skok w bok, czyli zdrada to...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!