Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Komentarze do: Efekt lustra w kuchni okiem światowego...

Komentarze do: Efekt lustra w kuchni okiem światowego...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2016-01-15, 13:16  //  Komentarze do: Efekt lustra w kuchni okiem światowego... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Efekt lustra w kuchni okiem światowego projektanta - coś, co możesz mieć i Ty
Reklamy
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2016-01-15, 13:16  //  Komentarze do: Efekt lustra w kuchni okiem światowego... Odpowiedz z cytatem
W jadalni mam krzesła Ghost i są naprawdę genialne. Kilka razy zmieniałem aranżację mieszkania w tym stół jadalniany i te krzesła zawsze pasowały. Mega uniwersalny mebel i szacun do Starcka. Choć nie ukrywam, że nie wszystkie jego koncepcje przypadają mi do gustu.
DonVito

Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 94
Post 2016-01-15, 13:31  //  Komentarze do: Efekt lustra w kuchni okiem światowego... Odpowiedz z cytatem
Efekt lustra na sprzętach AGD niewątpliwie wyglądają niezwykle efektownie, jednak obawiam się, że może to być bardzo duże wyzwanie aby utrzymać to w czystości. Odciski palców będą mega widoczne. Trzeba będzie wytłumaczyć żonie, że efekt jest wart dodatkowej zabawy szmatką Very Happy
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2016-01-15, 15:35  //  Komentarze do: Efekt lustra w kuchni okiem światowego... Odpowiedz z cytatem
DonVito napisał: Efekt lustra na sprzętach AGD niewątpliwie wyglądają niezwykle efektownie, jednak obawiam się, że może to być bardzo duże wyzwanie aby utrzymać to w czystości. Odciski palców będą mega widoczne. Trzeba będzie wytłumaczyć żonie, że efekt jest wart dodatkowej zabawy szmatką Very Happy


No coś za coś. Takie lustrzane sprzęty wyglądają genialnie i powiększają przestrzeń ale na pewno wymagają dużo wysiłku aby utrzymać je w nieskazitelnym stanie. Na pewno sprawdzi się to w kuchni zapracowanego singla, który stołuje się raczej na mieście a w domu to raczej lampka wina z panną Smile
Eduardo

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 2
Post 2016-01-15, 16:11  //  Komentarze do: Efekt lustra w kuchni okiem światowego... Odpowiedz z cytatem
Cóż. Sprzęt wygląda świetnie chociaż też miałbym obawy w kwestii odcisków palców - pytanie czy efekt lustra jest wart dodatkowej roboty przy sprzątaniu. Tak czy inaczej niestety nie zdecyduję się na zakup sprzętu z tej serii z jednego powodu - brakuje ekspresu do kawy do zabudowy. Uważam to za duży błąd bo seria dedykowana jest raczej dla facetów (mniej praktycznych a bardziej nastawionych na efekt) a ekspres do kawy to dla mnie podstawa. Pewnie jak wielu facetów lubię jak sprzęt AGD jest z jednej serii (kobiety tego nie rozumieją Smile) a tutaj go brakuje. Także sorry Gorenje!
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2016-01-15, 16:45  //  Komentarze do: Efekt lustra w kuchni okiem światowego... Odpowiedz z cytatem
Mają w ofercie szufladę podgrzewaną która bardzo często towarzyszy ekspresom do zabudowy (montuje się ją pod ekspresem i można w niej podgrzewać filiżanki przed użyciem) więc jest szansa, że pojawi się w tej linii. Chociaż jest ryzyko, że go nie zobaczymy skoro nie ma go w tej chwili w ofercie.
jack21

Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 131
Post 2016-01-16, 11:33  //  Komentarze do: Efekt lustra w kuchni okiem światowego... Odpowiedz z cytatem
Mam w domu piekarnik z lustrzanym frontem i nie ma tragedii w czyszczeniu. Po prostu trzeba trochę bardziej uważać za co się łapie Very Happy Wygląda to natomiast bardzo dobrze. Z tej serii Gorenje by Starck największe wrażenie robi na mnie lodówka - wygląda po prostu mega i nie ukrywam, że trochę mnie zainspirowała - w sumie można uzyskać podobny efekt robiąc do niej szklany front. Na pewno efekt lustra powiększa nam przestrzeń i ją rozświetla.
olo

Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 147
Post 2016-01-17, 15:32  //  Komentarze do: Efekt lustra w kuchni okiem światowego... Odpowiedz z cytatem
Efekt lustra swoją drogą. Jednym się to może podobać a innym mniej. Mnie najbardziej zaciekawiły wynurzenia na temat jakości sprzętu, że niby zaczyna to ponownie mieć znaczenie. Bardzo jestem ciekaw czy to papka marketingowa czy też może faktycznie przyłożyli się do jakości komponentów i sprzęt będzie w stanie wytrzymać naprawdę długo. Mnie najbardziej martwi ze współczesny sprzęt kusi coraz bardziej wyrafinowanymi funkcjami a jednocześnie producenci robią wszystko by działał niewiele dłużej niż okres gwarancji. Kiedyś choćby takie Miele to był sprzęt naprawdę niezwykle solidny. Człowiek płacił ale miał sprzęt na lata. A obecnie to wszystko jest jeden szmelc. I niestety ktoś komu zależy na długowieczności sprzętu nie ma właściwie żadnych alternatyw. Jeżeli takie Gorenje obiecuje niejako powrót do źródeł i okaże się to prawdą a nie kolejnymi obietnicami to mnie kupili.
MarceLL

Dołączył: 20 Sty 2016
Posty: 1
Post 2016-01-20, 15:59  //  Komentarze do: Efekt lustra w kuchni okiem światowego... Odpowiedz z cytatem
Siemka, to Gorenje od Starcka jest chyba najlepiej zaprojektowaną linią AGD w Polsce, jak inie na świecie Wink. Lekko i ładnie, najlepsza jest lodówka z lustrem, coś pięknego.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Komentarze do: Efekt lustra w kuchni okiem światowego...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!