Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi » Komentarze do: E-papierosy - fakty i mity

Komentarze do: E-papierosy - fakty i mity

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2013-01-24, 12:01  //  Komentarze do: E-papierosy - fakty i mity Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: E-papierosy - fakty i mity
Reklamy
Marysia

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 1
Post 2013-01-24, 12:01  //  Komentarze do: E-papierosy - fakty i mity Odpowiedz z cytatem
Ja palę e-papierosa od kilku miesięcy i z dużą dozą pewności mogę go polecić także innym palaczom. Lepiej się czuje i nie śmierdzę - to dwie najważniejsze zalety. Tylko uważajcie, żeby nie przesadzić bo łatwość palenia i przyjemny smak może spowodować, że się wciągnięcie. A to już nie będzie takie przyjemne. I przede wszystkim zainwestujcie w porządny sprzęt. Ja kupuję tylko u sprawdzonych sprzedawców czyli na e-dymku albo u znajomego na allegro.
radzio889

Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 1
Post 2014-04-15, 09:24  //  Komentarze do: E-papierosy - fakty i mity Odpowiedz z cytatem
Tez epalę już od pół roku, zakupiłem papierosa mylime oraz olejki. Olejki maja pyszne smaki, miło i przyjemnie sie pali a ze zwyklych papierosow zrezygnowalem w ciagu tygodnia. Polecam e-palenie
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-09-15, 23:20  //  Komentarze do: E-papierosy - fakty i mity Odpowiedz z cytatem
Ciekawe informacje

___
kleje do płytek
Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi »  Komentarze do: E-papierosy - fakty i mity
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!