Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Dzieła sztuki podnoszą prestiż firmy...

Komentarze do: Dzieła sztuki podnoszą prestiż firmy...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2014-02-12, 17:35  //  Komentarze do: Dzieła sztuki podnoszą prestiż firmy... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Dzieła sztuki podnoszą prestiż firmy. Można je wypożyczyć!
Reklamy
Prawnik

Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 1
Post 2014-02-12, 17:35  //  Komentarze do: Dzieła sztuki podnoszą prestiż firmy... Odpowiedz z cytatem
Około 2000 roku korzystałem u siebie z usług polskiej firmy-galerii Art Office oferującej wynajem sztuki. O tym rodzaju działalności dowiedziałem się w tamtym czasie jako o nowości z gazet. Po paru latach przestaliśmy wynajmować, odkupiliśmy kolekcję i tyle, jestem zadowolony.
MiT26

Dołączył: 11 Kwi 2014
Posty: 1
Post 2014-04-11, 12:24  //  Komentarze do: Dzieła sztuki podnoszą prestiż firmy... Odpowiedz z cytatem
Sprawdziłem ofertę tej firmy, miesięcznie wypożyczenie 1 pracy jest dosyć korzystne, od ok 40 zł do 150zł, jednak w przypadku większej kolekcji to może już być poważna suma. Generalnie, jeden maksymalnie trzy obrazy miesięcznie bym udźwignął na stałe, z większą ilością miałbym problem. Domyślam się, że są przedsiębiorstwa na których takie koszty to nie koszty a sama elastyczność wynajmu może być atrakcyjna.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Dzieła sztuki podnoszą prestiż firmy...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!