Forum Banzaj.pl » Hydepark » Komentarze do: Dłuższy seks i potężna erekcja? To...

Komentarze do: Dłuższy seks i potężna erekcja? To...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2014-11-04, 20:56  //  Komentarze do: Dłuższy seks i potężna erekcja? To... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Dłuższy seks i potężna erekcja? To możliwe!
Reklamy
szkot54

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 54
Post 2014-11-04, 20:56  //  Komentarze do: Dłuższy seks i potężna erekcja? To... Odpowiedz z cytatem
Dodatkowo warto wzmacniać się suplementami diety takimi jak permen king lub inne ziołowe tabletki bo niestety ale po 40tce pojawiaja sie problemy i same cwiczenia nie pomoga..
bozka666

Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 84
Post 2014-11-28, 20:43  //  Komentarze do: Dłuższy seks i potężna erekcja? To... Odpowiedz z cytatem
no dokładnie ja też zażywam permen i jestem bardzo zadowolony bo mimo wieku to daje rade jak mlodziak Very Happy
karinaina

Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 133
Post 2016-08-25, 22:28  //  Komentarze do: Dłuższy seks i potężna erekcja? To... Odpowiedz z cytatem
nie tylko po 40stce. mój mąż po 30 zaczął już niedomagać, także po 40stce to jeszcze świat i ludzie Smile znajomy farmaceuta polecił nam permen king, no i tak się przygoda zaczęła. teraz już sytuacja jest praktycznie opanowana i na nowo cieszymy się zbliżeniami
marcin Gość



Post 2017-03-06, 12:19  //  Komentarze do: Dłuższy seks i potężna erekcja? To... Odpowiedz z cytatem
Polecam maxigrę go - używam jej od paru tygodni i naprawdę daje super efekt. Po jednej tabletce już w kilkanaście minut mam mocną erekcję i znacznie wydłużył się czas stosunku u mnie teraz.
Anna Gość



Post 2018-07-10, 12:36  //  Komentarze do: Dłuższy seks i potężna erekcja? To... Odpowiedz z cytatem
Xtra Size jest w pełni naturalnym i polecanym przez lekarzy suplementem diety, który wydłuża i pogrubia męskiego członka aż do 30% pierwotnych wymiarów. Wspomaga również popęd seksualny.

Wspomaga napływ krwi do członka, która wypełnia i trwale rozszerza naczynia krwionośne, nazywane ciałami jamnistymi, z których jest on zbudowany. W dłuższym okresie czasu daje to efekt pogrubienia i wydłużenia członka, pozwala także na silniejszą erekcję.

XtraSize to: 2-3 cm większy penis już po trzech tygodniach stosowania pełna, długa i mocna erekcja już po kilku dniach pewność siebie i poczucie własnej wartości lepsza potencja i intensywniejszy orgazm satysfakcja z zaspokojenia partnerki odczuwalna poprawa libido doznania na najwyższym poziomie g.

Dawkowanie:

Do stosowania jako suplement diety. Dla dorosłych, jedna kapsułka doustnie z wodą, rano na pusty żołądek, lub zgodnie z zaleceniami lekarza

Produkt można zakupić online na tej stronie http://track.xtrasize.pl/product/XtraSize/?uid=57279&pid=114&bid=advandec
Nikodem Gość



Post 2018-09-21, 10:10  //  Komentarze do: Dłuższy seks i potężna erekcja? To... Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie idealnym rozwiązaniem jest w takim przypadku zastosowanie IQman. Uważam, że obecnie nie ma lepszego środka na potencje
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Komentarze do: Dłuższy seks i potężna erekcja? To...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!