Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Komentarze do: Długoterminowy wynajem auta

Komentarze do: Długoterminowy wynajem auta

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2023-09-15, 17:19  //  Komentarze do: Długoterminowy wynajem auta Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Długoterminowy wynajem auta
Reklamy
Adamus Gość



Post 2023-09-15, 17:19  //  Komentarze do: Długoterminowy wynajem auta Odpowiedz z cytatem
Jedno jest pewno w dobie coraz droższego serwisu samochodów oraz coraz większej ilości usterek które generują zakup aut na własność będzie coraz mniej popularny. Sam niedługo będę zmieniał auto na nowe i bardzo poważnie rozważam wlasnie wynajem długoterminowy. Jak podliczyłem zakup nóżki plus serwis i utratę wartości to wynajem jest kuszacy.
Pawel Gość



Post 2023-10-20, 14:04  //  Komentarze do: Długoterminowy wynajem auta Odpowiedz z cytatem
Za jakiś czas jak elektryki będą tylko do kupienia kupna na prywatny użytek aut będzie bardzo ryzykowny z uwagi na koszt naprawy elektryków gdy padną akumulatory. Szczególnie w przypadku aut używanych. Wtedy taki najem będzie jedyna sensowna opcją.
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2023-11-19, 09:52  //  Komentarze do: Długoterminowy wynajem auta Odpowiedz z cytatem
Takie użytkowanie samochodu jak wynajem krótko czy długoterminowy jest teraz coraz popularniejsze i sam się do tego przymierzam. Czytałem na tej stronie https://www.wieliczkacity.pl/dzialy/aktualnosci/chcesz-wynajac-samochod-oto-kilka-wskazowek-dotyczacych-wyboru-wypozyczalni-samochodow/ na ten temat i znalazłem tam sporo wskazówek dotyczących wyboru odpowiedniej wypożyczalni
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Komentarze do: Długoterminowy wynajem auta
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!