Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Komentarze do: Dlaczego współczesne akumulatory...

Komentarze do: Dlaczego współczesne akumulatory...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2019-08-07, 13:14  //  Komentarze do: Dlaczego współczesne akumulatory... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Dlaczego współczesne akumulatory żyją tak krótko? Czy to prawda, że kiedyś były po prostu trwalsze?
Reklamy
pablo Gość



Post 2019-08-07, 13:14  //  Komentarze do: Dlaczego współczesne akumulatory... Odpowiedz z cytatem
Mi w serwisie u dealera mówili, że współczesne akumulatory są dużo gorsze, niż jeszcze 10 lat temu i wytrzymują kilka lat. A przecież nawyki kierowców nie zmieniły się tak bardzo przez dekadę.
Geronimo Gość



Post 2019-08-17, 09:28  //  Komentarze do: Dlaczego współczesne akumulatory... Odpowiedz z cytatem
Na pewno dbanie o akumulatory wydłuża ich żywot. Teraz mają one zresztą trudniejsze warunki pracy choćby z uwagi na obecność systemów stop-start.
Kuba Gość



Post 2022-01-11, 11:46  //  Komentarze do: Dlaczego współczesne akumulatory... Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o akumulatory to prawdą jest, że wiele zależy od nas i tego jak dbamy o sprzęt. Akumulatory dziś są dobre, z tym że rzeczywiście pokonujemy krótsze trasy. Istotne też jest to, aby w razie potrzeby podładować swoją baterię, by służyła nam dłużej. Duży wybór akumulatorów jest w sklepie iParts. Ja ostatnio tam kupowałem
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-06-14, 13:59  //  Komentarze do: Dlaczego współczesne akumulatory... Odpowiedz z cytatem
Te akumulatory w tych czasach to słabe są faktycznie. Ta https://beesafe.pl/porady/jak-sprawdzic-czy-auto-nie-jest-kradzione/ strona ma też ciekawe informacje o tym jak sprawdzić czy auto nie było kradzione. Warto to wiedzieć jak planujecie zakup używanego samochodu.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Komentarze do: Dlaczego współczesne akumulatory...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!